Dżokerzy IV ligi w 26. kolejce

26. kolejka nie obfitowała w bramki, a mimo to zmiennicy znaleĽli drogę do siatki.

W Raciborzu Unia podejmowała ostatni w tabeli Rymer, który graj±c praktycznie juniorami, przegrywa wysoko każde spotkanie. Przed meczem jedyn± niewiadom± były tylko rozmiary zwycięstwa gospodarzy. Po I połowie Unia prowadziła 2-0. W przerwie trener Dariusz Widawski dokonał trzech zmian, weszli m.in. Dawid Fryt i Łukasz Haras. W drugiej odsłonie Unia w przeci±gu 8 minut strzeliła 4 bramki. Na 5-0 podwyższył w 74. minucie Ł.Haras, a niespełna 60 sekund póĽniej wynik (6-0) ustalił Fryt.

Dżokerzy po 26 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
7 bramek: Ku¶ (Rogów)
5 bramek: Vozar (Żabnica)
4 bramki: Kobeszko (Rogów), Pawliczek (Jastrzębie II)
3 bramki: Liberacki (Pszów), Przesdzing (Concordia), Sobala (Pszów), Szweda (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Chołuj (Ornontowice), Hendel (Łaziska), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kostecki (Jastrzębie II), Króliczek (Łaziska), Mikulski (Concordia), Roczniak (Łaziska), Szałkowski (Unia), Tkocz (Concordia)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Boczar (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Dopieralski (Bojszowy), Fryt (Unia), Ł.Haras (Unia), Jaro¶ (Rekord), Kiełtyka (Unia), Kropidło (Ł±ka), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Planeta (Żabnica), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Salach (Marklowice), Sarzała (Ornontowice), Sitko (Pszów), Szala (Ornontowice), Szymoniak (Ł±ka), ¦wierzyński (Rogów), Waga (Rogów), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Ł±ka)