Juniorzy '93 (23. kolejka): Ruch Radzionków 2-1 Grunwald

Ruch Radzionków  2-1  Grunwald Ruda Śląska  (1-1)

bramka: J.Haase (0-1)

A.Hajnsz - A.Wieczorek, R.Cieśluk, K.Matla, R.Wiśniowski - D.Copik, M.Bugański (kpt), K.Mendecki - M.Cebula (T.Kęsik), K.Iwanowski, J.Haase
Trener: Jan BANAŚ

Pierwsza połowa od początku należała do graczy Grunwaldu, którzy nie schodzili z połowy przeciwnika, co dało efekt w 15. minucie, gdy pięknym strzałem z 25 metrów w samo okienko popisał się Jakub Haase. Pięć minut później było już 1-1. Miejscowi przeprowadzili pierwszą groźną akcję - po kontrze z najbliższej odległości piłkarz z Radzionkowa wpakował piłkę do siatki. Mimo, że ta część meczu należała do "zielonych", słaba skuteczność nie pozwoliła zejść do szatni z jakimkolwiek prowadzeniem.
Druga połowa to ciągłe ataki gospodarzy, a Grunwald ograniczył się do wybijania piłek, aby utrzymać remisowy rezultat. Niestety dziesięć minut przed końcem meczu piłkarze Ruchu zdobyli drugą, jak się później okazało, zwycięską bramkę. Po rzucie rożnym i wybiciu piłki na 16. metr zawodnik Radzionkowa uderzył nie do obrony. Wynik mógł jeszcze ulec zmianie, lecz dobra postawa między słupkami Artura Hajnsza zapobiegła temu.

Relacja: Bugi, Skład: Bigos

Dodał: Leszek 27.05.2009 (Wednesday) 19:39