Juniorzy '91 (23. kolejka): Zagłębie Sosnowiec 2-0 Grunwald

Juniorzy '91:
Zagłębie Sosnowiec  2-0  Grunwald Ruda Śląska  (1-0)

M.Szymała - A.Orłowski, Ł.Koś (kpt), P.Kucharz, S.Żydek - D.Majchrzyk, P.Martyn - K.Wyrwich, T.Brożek, M.Miluski, S.Lieber
Trener: Marek FEIGE

I połowa była bardzo wyrównana. Grunwald stworzył sobie wiele sytuacji po rzutach rożnych i wolnych wykonywanych przez Kosia i Majchrzyka. "Major" próbował także pokonać bramkarza strzałem z pierwszej piłki. Natomiast Zagłębie miało trzy dogodne sytuacje. Dwie efektownie wybronił Martin Szymała, a trzecia zakończyła się bramką (32. minuta) - po ręce i od słupka piłka wpadła do siatki. Na przerwę gospodarze schodzili prowadząc 1-0.
Druga połowa zaczęła się od gry "zielonych" na połowie przeciwnika. Grunwald z minuty na minutę atakował coraz śmielej. Po rzucie wolnym Majchrzyka Lieber głową trafił w poprzeczkę. Równie znakomitą okazję miał Martyn, ale w sytuacji sam na sam posłał futbolówkę obok bramki. Z kolei Kucharz z 20 metrów uderzył również niecelnie. Gospodarze już w pierwszej akcji mieli trzy strzały. Pierwszy sparował Szymała, dobitka trafiła w niego, a przy ostatnim bramkarz Grunwaldu odbił piłkę na róg. W końcówce meczu Zagłębie przejęło inicjatywę, gdyż Grunwald stracił siły. W 90. minucie zawodnik z Sosnowca po akcji sam na sam ustalił rezultat.