Juniorzy '91 (24. kolejka): Grunwald 2-3 Stadion Śląski Chorzów

Grunwald Ruda Śląska  2-3  Stadion Śląski Chorzów (1-2)

bramki: Martyn (1-0 - karny), Miluski (2-2)

S.Żydek - A.Orłowski, Ł.Koś, D.Kopyto (kpt), P.Martyn (60. M.Szymała) - D.Majchrzyk, P.Kucharz, S.Lieber, K.Wyrwich - T.Brożek, M.Miluski
Trener: Marek FEIGE

W meczu ze Stadionem Grunwald mógł zdobyć 3 punkty, gdyby wykorzystał stworzone sytuacje. A tak zemściły się one i goście wygrali 3-2.
W ciągu pierwszych 10 minut halembianie mieli z 4 sytuacje do strzelenia gola - Miluski trzy i Majchrzyk jedną. Gol padł w 25. minucie. Po faulu w polu karnym na Orłowskim jedenastkę pewnie wykorzystał Martyn. Grunwald dalej atakował, ale gola - wyrównującego - strzelił w 42. minucie Stadion. W ostatniej minucie I połowy, po błędzie obrońców, goście zdobyli drugą bramkę.
Od 46. minuty Stadion grał w "10", gdyż w przerwie wykorzystał limit zmian, a kolejny zawodnik doznał kontuzji. "Zieloni" od początku II połowy atakowali - na bramkę chorzowian strzelał Koś, Majchrzyk, Kucharz, ale dopiero w 55. minucie gola na 2-2 po dośrodkowaniu Majchrzyka zdobył Miluski, pakując piłkę do pustej bramki. Po tym golu to goście przejęli inicjatywę. Parę razy groźnie atakowali, lecz na posterunku był Szymała. Drużyna Grunwaldu, która po raz kolejny miała szansę chociaż na punkt, straciła ją w 80. minucie. Uderzenie z 25 metrów wylądowało w okienku bramki Grunwaldu.