Dżokerzy IV ligi - Piotr Ku¶ najlepszym dżokerem

Najlepszym dżokerem IV ligi ¶l±skiej grupy II został Piotr Ku¶ z Przyszło¶ci Rogów, który wchodz±c z ławki rezerwowych zdobył 7 bramek. Jedno trafienie mniej zanotował jego partner z zespołu Piotr Kobeszko, a na 3. pozycji uplasował się Michal Vozar z Metalu Skałki WG Żabnica - 5 goli.
W całym sezonie rezerwowi Przyszło¶ci zdobyli 16 bramek, z kolei Górnika Pszów i Metalu Skałki WG Żabnica - po 14.

W 29. kolejce dżokerzy strzelili 2 bramki, a w 30. - 3.
29. kolejka:
Sebastian Hendel (Polonia Łaziska) - wszedł w 46. minucie, a gola (na 2-2) strzelił w 73. minucie (Polonia wygrała u siebie 3-2 z Concordi±)
Adam Natkaniec (GTS Bojszowy) - wszedł w 80. minucie, a gola (na 4-1) strzelił w 94. minucie (Bojszowy wygrały u siebie 4-1 z Ornontowicami)

30. kolejka:
Mariusz Frydryk (Unia Racibórz) - wszedł w 46. minucie i strzelił 2 gole (na 3-2 i 4-2) w 85. i 92. minucie (Unia wygrała na wyjeĽdzie 4-2 z Concordi±)
Rafał Łybyk (Metal Skałka WG Żabnica) - wszedł w 58. minucie, a gola (na 2-0) strzelił w 76. minucie (Skałka wygrała na wyjeĽdzie 2-0 z Grunwaldem)

Dżokerzy po 30 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
7 bramek: Ku¶ (Rogów)
6 bramek: Kobeszko (Rogów)
5 bramek: Vozar (Żabnica)
4 bramki: Pawliczek (Jastrzębie II), Sobala (Pszów)
3 bramki: Hendel (Łaziska), Janosz (Zapora), Liberacki (Pszów), Planeta (Żabnica), Przesdzing (Concordia), Szweda (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Chołuj (Ornontowice), Frydryk (Unia), Jackowski (Pszów), Kostecki (Jastrzębie II), Króliczek (Łaziska), Mikulski (Concordia), Roczniak (Łaziska), Szałkowski (Unia), Tkocz (Concordia)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Boczar (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Dopieralski (Bojszowy), Fryt (Unia), Grzegorzyca (Concordia), Ł.Haras (Unia), Jaro¶ (Rekord), Jetko (Żabnica), Kiełtyka (Unia), Kropidło (Ł±ka), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Łybyk (Żabnica), Natkaniec (Bojszowy), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Salach (Marklowice), Sarzała (Ornontowice), Sitko (Pszów), Michał Skupień (Marklowice), Szala (Ornontowice), Szymoniak (Ł±ka), ¦wierzyński (Rogów), Waga (Rogów), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), Żemła (Bojszowy), A.Żur (Ł±ka)