Dżokerzy IV ligi w 19. kolejce

W 19. kolejce dwóch zawodników zdobyło bramki po wej¶ciu z ławki rezerwowych.

GTS Bojszowy na swoim boisku musiał uznać wyższo¶ć Przyszło¶ci Rogów. W 86. minucie honorowego gola dla gospodarzy zdobył Łukasz Dopieralski (trafił do zespołu przed rund± wiosenn± z Czarnych Piasek), który pojawił się na boisku w 60. minucie. Wówczas już rogowianie od 10 minut prowadzili 3-0.

W Jastrzębiu rezerwa GKS-u przegrywała po I połowie z Concordi± Knurów 0-2. Po przerwie na plac gry wszedł Kamil Kostecki (w sobotę zabrakło go w składzie I-ligowego zespołu w wyjazdowym spotkaniu z Motorem Lublin). Gospodarze w pierwszym kwadransie odrobili straty, a do remisu doprowadził wła¶nie wspomniany pomocnik. GKS do końca walczył o zwycięstwo i po samobójczym trafieniu zawodnika Concordii - w 88. minucie - zainkasował 3 punkty.

Dżokerzy po 18 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Ku¶ (Rogów)
4 bramki: Pawliczek (Jastrzębie II)
3 bramki: Liberacki (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Kostecki (Jastrzębie II), Mikulski (Concordia), Przesdzing (Concordia), Szweda (Pszów), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Dopieralski (Bojszowy), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kropidło (Ł±ka), Króliczek (Łaziska), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sobala (Pszów), Szala (Ornontowice), Szałkowski (Unia), Szymoniak (Ł±ka), ¦wierzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Ł±ka)