Juniorzy '93 (14. kolejka): Silesia Miechowice 4-3 Grunwald

Silesia Miechowice  4-3  Grunwald Ruda Śląska  (2-1)

bramki: K.Iwanowski 2 (2-1, 2-2), R.Wiśniowski (4-3)

A.Hajnsz - A.Wieczorek, K.Matla, R.Cieśluk, W.Giedziun - D.Copik (M.Cebula), M.Bugański (kpt), K.Mendecki (T.Kęsik) - J.Haase (P.Przybycin), R.Wiśniowski, K.Iwanowski
Trener: Jan BANAŚ

Juniorzy młodsi Grunwaldu rozpoczęli rundę rewanżową. W pierwszym meczu rundy wiosennej przegrali niespodziewanie w Miechowicach z Silesią 3-4.

Silesia w rundzie jesiennej zdobyła zaledwie 3 punkty, jednak do rundy wiosennej przystępowała z zerowym dorobkiem, bowiem w 5 meczach (w jednym wygranym i w czterech przegranych) tego zespołu grali nieuprawnieni zawodnicy i klub został ukarany 5 walkowerami.

Pierwszą połowę Grunwald przespał, co spowodowało utratę dwóch bramek. W 10. minucie po błędzie obrony zawodnik Silesii w sytuacji sam na sam wpakował piłkę do siatki. "Zieloni" mieli znakomitą szansę na wyrównanie, ale Daniel Copik nie wykorzystał dogodnej sytuacji. Pod koniec I połowy gospodarze podwyższyli wynik na 2-0. Jeszcze przed gwizdkiem na przerwę halembianie zdobyli gola kontaktowego. Krzysztof Iwanowski mając przed sobą tylko bramkarza - przelobował go.
Po przerwie Grunwald za sprawą "Iwana" wyrównał. Napastnik "zielonych" wyszedł na czystą pozycję i pokonał bramkarza. Chwilę później Marek Bugański sfaulował w polu karnym zawodnika gospodarzy i sędzia podyktował jedenastkę, która została zamieniona na gola. Podopieczni Jana Banasia rzucili się do wyrównania i... stracili kolejną bramkę. W końcówce spotkania gola dla Grunwaldu zdobył jeszcze Rafał Wiśniowski i mecz zakończył się porażką jego drużyny 3-4.