Dżokerzy IV ligi w 20. kolejce

Podobnie, jak miało to miejsce w ubiegłym tygodniu, także i w 20. kolejce dało o sobie znać dwóch dżokerów.

Klaudiusz Szweda (Pszów) pierwsz± połowę w Knurowie przesiedział na ławce i w tym czasie Concordia zdobyła bramkę na 1-0. Od pocz±tku drugiej odsłony pojawił się na placu gry i w 65. minucie doprowadził do remisu 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W meczu dwóch Polonii do przerwy gór± była ta z Marklowic (0-1). Druga połowa należała już do zespołu z Łazisk Górnych, który w 57. minucie wyrównał, a w 80. zdobył zwycięskiego gola za spraw± Karola Króliczka - przebywał na murawie od pocz±tku drugiej czę¶ci meczu.

Dżokerzy po 19 kolejkach:
- INDYWIDUALNIE:
5 bramek: Ku¶ (Rogów)
4 bramki: Pawliczek (Jastrzębie II)
3 bramki: Liberacki (Pszów), Szweda (Pszów)
2 bramki: Borowczyk (Czaniec), Hendel (Łaziska), Kobeszko (Rogów), Kostecki (Jastrzębie II), Króliczek (Łaziska), Mikulski (Concordia), Przesdzing (Concordia), Vozar (Żabnica)
1 bramka: Bednarczyk (Bojszowy), Beliancin (Żabnica), Biliński (Czaniec), Blady (Żabnica), Chołuj (Ornontowice), Ciepichał (Zapora), Dopieralski (Bojszowy), Jackowski (Pszów), Janosz (Zapora), Kiełtyka (Unia), Kropidło (Ł±ka), Kubies (Łaziska), Łaciak (Rekord), Nikodem (Żabnica), Damian Nowak (Żabnica), Oziemina (Bojszowy), Pniewski (Unia), Podolak (Unia), Pyka (Rogów), Roczniak (Łaziska), Salach (Marklowice), Sobala (Pszów), Szala (Ornontowice), Szałkowski (Unia), Szymoniak (Ł±ka), ¦wierzyński (Rogów), Tkocz (Concordia), Widenka (Pszów), Zajdel (Ornontowice), Zuga (Grunwald), A.Żur (Ł±ka)