Grunwald - MRKS
(strona od¶wieża się automatycznie)

Rekord 0-1 Rogów, Rędziny 1-1 Ornontowice

Koniec meczu: Grunwald 0-3 MRKS

90 min. sędzia dolicza 3 minuty

88 min. za Zugę wchodzi Majchrzyk (Grunwald)

0-3 Kocierz, 86 min - Michalik strzela i Janosz odbija, piłka trafia pod nogi Kocierza, który pakuje j± do siatki

83 min. Kocierz do Szędzielarza, ten strzela, Janosz odbija, piłka znowu trafia do Szędzielarza i kapitan uderza obok słupka

82 min. Sadlok z rogu, zamieszanie, Jarczyk strzela na leż±co, piłka trafia w rękę obrońcy, ale gwizdek sędziego milczy

80 min. Michalik - żółta (MRKS)

79 min. za Madeję wchodzi Klaczka (MRKS)

78 min. Mamos zagrywa przed pole karne, przejmuje Zuga i strzela, odbita od obrońców piłka trafia do Kucharza, ale ten strzela w golkipera i nadal 0-2

77 min. żółta dla Goli (MRKS)

76 min. za Makę wchodzi Kucharz (Grunwald)

75 min. za Piesiura wchodzi Kocierz (MRKS)

69 min. za Basiurę wchodzi Michalik (MRKS)

68 min. Sadlok ukarany żółt± kartk± (Grunwald)

Grunwald przeważa, ale na razie bez efektów

60 min. za Sztorca wchodzi Żurek (MRKS)

59 min. Sadlok z dystansu, bramkarz broni z problemami

57 min. Sadlok z wolnego i znakomicie broni Michałowski

55 min. G±siorek fauluje Simona (który próbował go min±ć, byłby w znakomitej sytuacji) i zostaje ukarany żółt± kartkę

50 min. Szędzielarz z wolnego, piłka odbija się od Łęckiego i róg; po do¶rodkowaniu z rogu Sztorc głow± niecelnie

49 min. M±ka strzela, ale nie ma nikogo na dobitkę

Go¶cie potwierdzaj± formę z poprzednich spotkań.

Do przerwy: Grunwald 0-2 MRKS, Rekord 0-1 Rogów

45 min. Madeja z rogu i Sadlok o mały włos pokonałby Janosza

43 min. G±siorek do Sztorca - Janosz z problemami broni jego strzał

40 min. Sadlok z rogu, piłka odbija się od brzucha obrońcy, ale M±ka uderza wysoko w boisko z kilku metrów od bramki

32 min. Sadlok z wolnego, obrońca wybija, przejmuje piłkę M±ka i wrzuca w pole karne, a tam Simon z pierwszej uderza obok słupka

29 min. Madeja z dystansu, Janosz odbija piłkę, a próbuj±cy dobijać Basiura na spalonym

27 min. Madeja do Szędzielarz, ten zostawia obrońców w tyle i w sytuacji sam na sam Janosz paruje jego uderzenie na róg

25 min. Łęcki wybija piłkę spod własnej bramki, piłka trafia do Kota, który ucieka obrońcy i w znakomitej sytuacji strzela obok słupka

23 min. Madeja z wolnego, Janosz pi±stkuje, piłka trafia do Piesiura, ale ten strzela zbyt lekko i Janosz łapie

15 min. za kontuzjowanego Leina wchodzi M±ka

0-2 Szędzielarz, 15 min. - kapitan go¶ci poszedł sam, min±ł Łęckiego i w sytuacji jeden na jeden pokonał Janosza

0-1 Piesiur, 13 min. - nieudana pułapka ofsajdowa Grunwaldu. Maciejewski zagrywa przed bramkę i Piesiur pakuje futbolówkę do pustej siatki

11 min. Sadlok z z wolnego, bramkarz pi±stkuje

5 min. Zuga ruszył z piłk±, podał do Sadloka, który zablokowany został przez obrońcę

5 min. Simon mocno z wolnego z ok. 25 metrów, bramkarz broni

Składy:
Janosz - Król, Jarczyk (kpt), Lein - Rudyk - Zuga, Mamos, Simon, Łęcki - Kot, Sadlok
Rezerwa: Bolik - Majchrzyk, M±ka, Martyn, Ko¶, Kucharz
Trener: Teodor Wawoczny

MRKS:
Michałowski - G±siorek, Gola, Żagan, Trzebuniak - Basiura Piesiur, Madeja, Szędzielarz (kpt), Maciejewski, - Sztorc
Rezerwa: Karosek - Żurek, Michalik, Lisewski, Adamiec, Kocierz, Klaczka
Trener: Krzysztof Zagórski

Na ponad godzinę przed meczem nad stadionem leje jak z cebra.

Jest to 12. mecz obu zespołów w historii (Grunwald 7 zwycięstw, MRKS 3 zwycięstwa, 1 remis)