Grunwald - Rekord Bielsko-Biała 1-2 (1-2)

(strona odświeżała się automatycznie)

Koniec meczu: 1-2

Sędzia dolicza 3 minuty.

90 min. za Woźniaka wchodzi Koczur

90 min. za Leina wchodzi Grzesiak

89 min. Kot z rogu pola karnego uderza, bramkarz robinsonadą wybija, a po chwili łapie główkę Stawowego z bliska

83 min. za Sadloka wchodzi Simon

80 min. za Ogrockiego wchodzi Stajerski

80 min. żółtą kartką ukarany Papatanasiu

78 min. piłka meczowa gości - Papatanasiu z bliska będąc oko w oko z Janoszem trafia w niego, a dobitka wysoko nad bramka

77 min. za Łęckiego wchodzi Jorge

71 min. okazja Grunwaldu - Król wrzuca w pole karne i Rudyk uderza głową tuż obok długiego słupka

66 min. za Grzywę wchodzi Mamos

65 min. kontra Grunwaldu, strzał Rzepeckiego pewnie łapie bramkarz

59 min. za Kasprzyckiego wchodzi Lech

56 min. Papatanasiu z dystansu obok bramki

52 min. Król ukarany "żółtkiem", Papatanasiu z wolnego w pole karne, nikt z jego kolegów nie trafia w piłkę i ta przechodzi obok słupka

49 min. atakuje Grunwald, Rudyk próbował przewrotką, ale niecelnie

47 min. mogło być 2-2 - Stawowy do Rzepeckiego i jego strzał w sytuacji sam na sam wybija bramkarz Wnętrzak

Oba zespoły wychodzą na drugą połowę bez zmian.

Do przerwy: 1-2

45 min. Czerwiński wykłada Maślorzowi i w ostatniej chwili zostaje zablokowany przez wykonującego wślizg Jarczyka

44 min. Woźniak z boku pola karnego obok bramki

1-2 Woźniak, 41 min. - kapitalna akcja gości - krosowe dalekie podanie do Bogdana, ten zagrywa na głowę Woźniaka i piłka od poprzeczki wpada do siatki

38 min. kolejna szansa Rekordu - Kasprzycki ucieka na lewym skrzydle i dogrywa przed bramkę do Woźniaka - król strzelców ubiegłego sezonu z bliska lewą nogą strzela wysoko nad bramką
37 min. Bogdan do Czerwińskiego, ten podciągnął z piłką i ładnie uderzył z dystansu przy słupku, Janosz na róg

35 min. Sadlok uderza z wolnego z 35 metrów tuż nad poprzeczka

3 z rzędu rogi Grunwaldu, ale bez poważnego zagrożenia dla bramki Rekordu
30 min. róg dla Grunwaldu: wrzuca Sadlok, Jarczyk po nodze obrońcy wysoko nad bramką - ponownie korner

28 min. Profic przerywa atak i zostaje ukarany żółtą kartka

Szybkie tempo meczu, kibice nie mają się prawa nudzić.

1-1 Woźniak, 20 min. - po rzucie rożnym wybita piłka przez obrońców, dochodzi do niej Suchowski i po koźle piłka trafia za obronę do Woźniaka (spalony?), który doprowadza do remisu

19 min. główka Ogrockiego i kapitalna interwencja Janosza ratuje Grunwald od utraty gola - rożny

18 min. bramkarz Rekordu minimalnie szybszy od Kota

1-0 Rudyk, 16 min. - Rekord atakuje, ma świetne okazje i... gola strzela Grunwald! - Kot ucieka i dogrywa na długi słupek, tam nabiega Rudyk i strzela na 1-0

Bramka dla Rekordu wisi w powietrzu.

11 min. jak to nie wpadło? Woźniak uciekł prawą stroną i wyłożył Maślorzowi - piłka przetoczyła się obok słupka

8 min. Papatanasiu bardzo nieclenie

7 min. świetna sytuacja Rekordu - Maślorz nad bramką

6 min. Kot do Rzepeckiego, bramkarz broni

Rekord "usiadł" na Grunwaldzie i zaciekle atakuje, "Zieloni" rozpaczliwie sie bronią

3 min. Papatanasiu bardzo niecelnie

1 min. ciekawie rozegrany rzut rożny gości - Papatanasiu w doskonałej okazji uderza i Janosz paruje

Rekord zdecydowanie ruszył od razu do ataku.