Archiwum 2010

MRKS - Grunwald 4-3 (2-2)

Koniec meczu: 4-3

90+1 min. Lecki uderza nad bramka

Szanse z obu stron: Madeja - Sadlok, Lecki

85 min. Szczesny w znakomitej okazji glowa obok bramki

84 min. Madeja strzela - Janosz odbija

81 min. Okazja Stawowego, obronca sprzed brami wybija

4-3 Szczesny, 79 min. - z naroznika nie daje szans Janoszowi

3-3 Sadlok, 77 min. (karny)

76 Rzepecki faulowany przez bramkarza k karny

3-2 Sztorc, 76 min. - Madeja z wolnego, glowka Gasiorka i slupek, dobija Sztorc

73 Madeja z wolnego, paruje Janosz

71 min. Kontra gospodarzy, Piesiur jednak marnuje znaomita sytuacje

Znowu sie rozpadalo nad stadionem

64 min. Po rogu Czapiga na dalszym slupku glowkuje, Janosz lapie

61 min. Kontra Grunwaldu zakonczona uderzeniem Rudyka, pewnie zlapananym przez bramkarza

W koncu przestalo padac w Zabrzegu.

54 min. Gospodarze z wolnego, pilke odbija Jarczyk, Janosz piastkuje

52 min. Ladna akcja Grunwaldu, pilka jak po sznurku pod bramka gospodarzy, pilka ostatecznie trafia do Stawowego, ale ten uderza nad bramka

Nad stadionem ciagle leje. W wielu sytuacjach decyduje przypadek. Nie inaczej bedzie po przerwie.

Do przerwy: 2-2

2-2 Rudyk, 39 min. (glowa) - Po krotkim wybiciu obroncow Sadlok wrzuca w pole karne i Rudyk z bliska glowa pokonuje bramkarza w swoim 100. wystepie w Grunwaldzie

37 min. Madeja strzela tuz obok slupka

35 Rudyk z woleja centymetry obok slupka!

34 min. Krol wybija zbyt krotko (poslizgnal sie), pilka trafia do Piesiura, Janosz ratuje Zielonych

2-1 Gasiorek, 30 min. - Madeja zagrywa na wole pole do Gasiorka, ktory nie marnuje sytuacji sam na sam

28 min swietna okazja Grunwaldu - obroncy nie poradzili sobie z pilka, ktora dostala poslizgu, trafila ona do Kota a ten strzela obok bramki

1-1 Szczesny, 19 min. - krotkie wybicie obroncow, Madeja glowa do Szczesnego, ktory mija obroncow i z okolic naroznika uderza nie do obrony po dlugim rogu

0-1 Kot, 15 min - klepa 2 naszych zawodnikow, pilke otrzymuje Kot i sam poszedl, z bliska pokonujac bramkarza

Zieloni w natarciu - dwukrotnie probowal Sadlok, raz niecelnie, raz bramkarz pewnie obronil jego mocne uderzenie

6 min Madeja wrzuca z wolnego i niepilnowany Gasiorek glowa obok bramki

100 . mecz ligowy w I zespole Grunwaldu rozgrywa dzisiaj Dawid Rudyk.

Niecale pol godziny do meczu, a nad stadionem w Zabrzegu oberwanie chmury.

Sklady:
MRKS: Michalowski - Gola, Gasiorek, Trzebuniak, Madeja, Zagan, Szczesny, Piesiur, Nycz, Pilc, Borutko

Janosz - Krol, Jarczyk, Grzywa - Grzesiak - Stawowy, Sadlok, Rzepecki, Lecki - Kot, Rudyk

Dodał: Leszek 28.08.2010 (Saturday) 10:37