Archiwum 2010

Grunwald - Nadwiślan 1-3 (1-0) koniec meczu
(strona odświeżała się automatycznie co 3 minuty)
1-0 Sadlok, 26 min. (z rogu)
59 min. Karcz czerwona kartka (za 2 żółte)
1-1 Maławy, 62 min. (Janosz wypuszcza piłkę z rąk)
1-2 Rewaj, 76 min. (kapitalnie w okienko, wcześniej z dziecinną łatwością ograny Król)
1-3 Frąckowiak, 89 min. (kapitalna podcinka nad obrońcą po minięciu bramkarza)

Relacja minuta po minucie:

Koniec meczu: 1-3, lider nadal w Górze

90+2 min. za Boblę wchodzi Stworzyjan

Sędzia dolicza 3 minuty.

1-3 Frąckowiak, 89 min. - ponownie sam na sam, mija Janosza i podcina miękko nad obrońcą

88 min. Janosz broni nogami w sytuacji sam na sam z Frąckowiakiem

84 min. za Rzepeckiego wchodzi Jorge i u gości za Morkisza wchodzi Janusik

83 min. za Łęckiego wchodzi Mamos

78 min. Sz.Grzywa ukarany żółtą kartką za faul

1-2 Rewaj, 76 min. - Król daje się w prosty sposób ograć w narożniku Maławemu, który podaje do Rewaja i ten kapitalnie zawinął w okienko

73 min. Rewaj ukarany żółtą za wymuszenie karnego

71 min. dobra okazja Grunwaldu - Rzepecki wycofuje w polu karnym do Kota, a ten strzela bardzo niecelnie

70 min. Za Stawowego wchodzi Rudyk

64 min. Za Kajora wchodzi Ulczak

1-1 Maławy, 62 min. (głową) - fatalny błąd Janosza, który wypuszcza prostą piłkę z rąk i Maławy głową uderza do pustej bramki

59 min. Karcz ukarany żółtą kartką - drugą w tym meczu i w konsekwencji czerwoną, Grunwald w "10"

57 min. Łęcki zagrywa w pole karne do Rzepeckiego, ale w ostatniej chwili dziubnął piłkę obrońca i piłkę łapie bramkarz

54 min. Sadlok huknął z wolnego z daleka, bramkarz paruje, nikogo nie ma na dobitkę

54 min. Frąckowiak za dyskusje ukarany żółtą

50 min. 2 rogi Nadwiślana, przy drugim "Zieloni" wychodzą z kontrą i Króla powstrzymuje Bobla (za koszulkę) - żółta kartka

Bez zmian w obu zespołach

Do przerwy: 1-0

44 min. kontra Grunwaldu - Kot ucieka obrońcom, podaje na wolne pole do Rzepeckiego, a ten uderza tylko w boczną siatkę

40 min. Karcz ukarany żółta kartką za niebezpieczny wślizg

38 min. Nadwiślan napiera, okazję ma Frąckowiak, ale Łęcki skutecznie blokuje

36 min. znakomita sytuacja gości - po rogu do wybitej piłki dochodzi Rewaj, który huknął tuż obok słupka

33 min. Frąckowiak próbuje lobem pokonać Janosza - minimalnie nad bramka

30 min. Król wybija zbyt słabo, a Rewaj źle trafia (Król zdążył wykonać jeszcze wślizg) i piłkę łapie Janosz

27 min. Maławy za dyskusje ukarany żółtą kartką

1-0 Sadlok, 26 min. (rożny) - Sadlok wrzuca z rogu, bramkarz łapie i pozwala żeby piłka spadła i odbiła się do ziemi (zawodnicy Grunwaldu sygnalizują gola) - boczny sygnalizuje, że odbiła się za linią, główny po konsultacji uznaje bramkę

25 min. Kot drybluje i w ostatniej chwili obrońca wybija na róg, gdy ten składał się do strzału

23 min. Kota uprzedza wślizgiem w ostatniej chwili bramkarz

22 min. obrońca Nadwiślana próbuje wybić piłkę sprzed własnego pola karnego, odbita od Kota leci w kierunku bramki, ale bramkarz zdążył wrócić

20 min. Sadlok niecelnie z wolnego

15 min. Sadlok z wolnego, obrońcy wybijają piłkę, Grzywa wrzuca w pole karne, a tam Kot będąc przed bramkarzem nie sięgnął piłki

11 min. Sadlok z wolnego, Karcz z daleka głową niecelnie

4 min. Mateja bardzo niecelnie

1 min. Rewaj uderza niecelnie zza pola karnego

Sędziowie: Sebastian Witulski - Krystyna Połap, Grzegorz Wiercioch (Zabrze)

Składy:
Grunwald: H.Janosz - Król, Jarczyk (kpt), D.Grzywa - Grzesiak - Rzepecki, Karcz, Sadlok, Łęcki - Stawowy, Kot
Rezerwa: Bolik - Rudyk, Mamos, Simon, Lein, Skrzypczyk, Jorge
Trener: Teodor Wawoczny