1-3 Mamos, 85 min.
2-3 Kot, 86 min. (głową)
3-3 Rzepecki, 90+1 min

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

Koniec meczu: 3-3 - Czaniec traci 2 punkty na własne życzenie. Grunwald mimo nie najlepszej postawy (poza pierwszymi 10 minutami) wywalczył 1 punkt!

3-3 Rzepecki, 90+1 min. - goście nie wybijają piłki, przejmuje ją Rzepecki i trafia od słupka

Coś nieprawdopodobnego - remis!!!

Sędzia dolicza 3 minuty.

2-3 Kot, 86 min. (głową) - Simon dośrodkowuje w pole karne, lot piłki zmienia Uwakwe, do piłki dopada Kot i głową po długim słupku pokonuje bramkarza
Mimo słabej postawy "Zieloni" mają szansę na punkt.

1-3 Mamos, 85 min. - Kot zagrywa wzdłuż bramki do Mamosa, który trafia do siatki

82 min. za Matejkę wchodzi Stanisławczyk

80 min. za Stawowego wchodzi Zuga

78 min. za Kozioła wchodzi Waligóra

72 min. za Dębskiego wchodzi Dudzic

69 min. za Łęckiego wchodzi Simon

66 min. Rzeszutko sam na sam z Bolikiem i górą bramkarz Grunwaldu

65 min. za Sizińskiego wchodzi Uwakwe, a w Grunwaldzie za Rudyka - Mamos

63 min. po wolnym Sadloka z bliska mocno uderza Łęcki, kapitalnie interweniuje Soldak

54 min. za Grzesiaka wchodzi Rzepecki

0-3 Matejko, 53 min. - Matejko wychodzi sam na sam z Bolikiem (gospodarze sygnalizują pozycję spaloną), mija go i strzela do pustej bramki

51 min. główka zawodnika gości przechodzi obok bramki

50 min. Grzesiak ukarany żółtą kartką

47 min. Sadlok niecelnie

46 min. pierwsza okazja gości - strzał Świerczyńskiego paruje Bolik

Oba zespoły przystępują do II połowy bez zmian.

Do przerwy: 0-2

0-2 Rzeszutko, 45+1 min. - kontra gości i Rzeszutko strzałem w długi róg pokonuje Bolika

45+1 min. okazja Grunwaldu na remis - Sadlok w pole karne do Rudyka, ale bramkarz broni jego strzał

44 min. po rzucie rożnym główkuje Matejko, lot piłki zmienia Sadlok i ta wychodzi na róg

Rozpadało się nad stadionem. Czaniec atakuje, obrońcy Grunwaldu odpierają ataki.

29 min. kolejna szansa gości - Pindel uderza tylko w boczną siatkę

0-1 Kozioł, 28 min. (głową) - Rzeszutko dośrodkowuje z wolnego i Kozioł głową pokonuje Bolika

24 min. Rzeszutko otrzymuje podanie i znajduje się tuż przed Bolikiem, ale ten nogami wybija jego strzał

21 min. Łęcki wykłada piłkę Rudykowi, a jego strzał z 16 metrów pewnie łapie Soldak

20 min. Rzeszutko z dystansu strzela obok słupka

17 min. Dębski dośrodkowuje, ale jego partnerzy nie sięgają piłki w polu karnym

13 min. po dośrodkowaniu z rogu zamieszanie w polu karnym Grunwaldu, Siziński uderza i Bolik wybija, a dobitka głową Dębskiego nad bramką

12 min. Matejko strzela zza pola karnego, Bolik z problemami interweniuje, Lein wybija na róg

7 min. Sadlok uderza mocno z wolnego, wybita przez obrońców, przejmuje ją Król i strzela niecelnie

3 min. znakomita okazja Grunwaldu na gola - do wybitej piłki przed pole karne przez obrońcę LKS-u dopada Karcz i uderza na bramkę, Soldak zdołał odbić piłkę i ta przeszła tuż nad poprzeczką