Trampkarze '98 (2. kolejka): Polonia Łaziska Górne 5-1 Grunwald

Polonia Łaziska Górne  5-1  Grunwald Ruda ¦l±ska  (4-0)

K.Kochan - T.Wieloch, M.Zdebel, D.Paluch, M.Kura - J.Bokisz, A.Buczkiewicz, A.Kwolek (kpt), D.Nowak - B.G±sior, M.Wieczorek
Na zmiany wchodzili: D.Aleksa, P.Białas, M.Biegun, A.Sikorski
Trener: Marek FEIGE
Kierownik: Tomasz BROŻEK

W sobotnie przedpołudnie "Zieloni" wyjeżdżali do Łazisk Górnych z nadziej± na punkty, a wrócili... z bagażem 5 goli.
Gospodarze znacznie lepiej radzili sobie przy padaj±cym deszczu i na grz±skiej murawie. Bramki dla Polonii w I czę¶ci jak już padały, to jeden po drugim. W 17. i 18. minucie zawodnik miejscowych uciekł kryj±cym go obrońcom i strzelił nie do obrony. Kolejne trafienia poloni¶ci zaliczyli przed gwizdkiem na przerwę. Grunwald miał okazję na gola w tej odsłonie, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Mateusz Wieczorek. Snajper "Zielonych" w 45. minucie strzelił swoj± bramk± (asysta Dariusza Nowaka), która była trafieniem honorowym. Ponadto szansę na gola miał także jego partner z linii ataku Bartosz G±sior. Ostatnia bramka padła w 52. minucie. Gospodarze ustalili wynik na 5-1.

Dodał: Leszek 13.09.2010 (Monday) 22:37