Archiwum 2010

Na zywo
Unia - Grunwald 0-2 (0-0)

I polowa bezbarwna, senna - po prostu slaba. W drugiej na boisku pojawil sie Kot i zdobyl 2 bramki. Nie potrafil sie wstrzelic Rzepecki, ktory mial kilka sytuacji, ale gora byl bramkarz Unii (pare razy bronil kapitalnie).

Koniec meczu: 0-2 - martwi kontuzja Rudyka, ktory z pomoca kolegow powedrowal do szatni

0-2 Kot, 86 min. - Rzepecki do Kota (odbija sie jeszcze od obroncow) i ten zdobywa druga bramke

85 min. Ponownie swietna interwencja bramkarza - po strzale Stawowego

85 min. Simon z wolnego trafia w poprzeczke

81 min. Kolejny raz Rzepecki, bramkarz odbija

79 min. Mzyk strzela obok dlugiego slupka

78 min. Bramkarz wyciaga strzal Rzepeckiego

76 min. Bramkarz przenosi pilke nad poprzeczka po strzale Kota

0-1 Kot, 72 min. - Mamos zagrywa prostopadla pilke do Kota i ten w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi

70 min. Za kontuzjowanego Rudyka wchodzi Lein

69 min. Rudyk ucierpial w starciu pod wlasna bramka i nie moze kontynuowac gry

67 min. Za Sojke wchodzi Mzyk

65 min. Trzecia okazja Rzepeckiego - zbyt slabo strzela i bramkarz paruje

62 min. Schodzi Smigiel, wchodzi Cembrzynski

55 min. Mamos wrzuca w pole karne i Rzepecki glowa uderza tuz obok bramki

52 min. Najlepsza sytuacja meczu - Rzepecki wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela w niego

47 min. Kot trafia do siatki, ale wczesniej sedzia odgwizdal spalonego

46 min. Za Kucharza i Zuge wchodza Lecki i Kot, u gospodarzy -za Tuszynskiego i Kurtoka wchchodza Mrozik i Wendrenski

Do przerwy: 0-0 - garstka widzow (ok. 30) prawie usnela na trybunie

44 min. Rzepecki probowal lobem zaskoczyc bramkarza, ktory mimo poslizgu zlapal pilke na raty

25 min. Po dosrodkowaniu Zugi Rzeszutko o malo glowa nie zaskoczyl swojego bramkarza - pilka minimalnie minela slupek

20 min. Z boiska wieje nuda, ciekawe czy potrzebna bedzie dogrywka i rzuty karne?

10 min. Na razie bez spiec podbramkowych

W podstawowym skladzie Unii gra czterech 17-latkow. Dwoch kolejnych jest na rezerwie.

Unia: Sidlo (kpt) - Michalka, Naleznik, Plaza, Tuszynski - Rzeszutko, Smigiel, Kurtok, Adamek - Kowalski, Sojka
Rezerwa: Sitko - Wendrenski, Mrozik, Sycko, Matuszek, Cembrzynski, Mzyk
Trener: Stanislaw Gawenda

Grunwald: Bolik - Skrzypczyk, Rudyk (kpt), Grzywa - Jorge - Zuga, Mamos, Rzepecki, Simon - Stawowy, Kucharz
Rezerwa: Kot, Krol, Lein, Lecki
Trener: Teodor Wawoczny

Dodał: Leszek 14.09.2010 (Tuesday) 16:20