Archiwum 2010

Strzelcy IV ligi w 7. kolejce

W 7. kolejce piłkarze IV ligi strzelili w 7 meczach (jeden się nie odbył) 26 bramek.

Lider klasyfikacji strzelców Dawid Frąckowiak w tej kolejce nie grał - Nadwiślan pauzował - ale utrzymał przewagę nad pozostałymi zawodnikami. Do trójki wiceliderów dołączył Dawid Boczar z Gwarka, który otworzył wynik spotkania w Rogowie (ornontowiczanie wygrali 2-0) i był to jego 6. gol w sezonie. Po 2 trafienia zaliczyli napastnicy MRKS-u Czechowice Dziedzice w meczu z Żorami (6-0). Damian Szczęsny wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie, a Grzegorz Sztorc, który go zmienił w przerwie, trafiał w drugiej odsłonie - obaj mają na koncie po 4 bramki. Także 4 gole ma Łukasz Wesecki z GTS-u. Bojszowianie pokonali 4-2 AKS Mikołów, a Wesecki ustalił wynik spotkania. Natomiast jego kolega z ataku, Mateusz Wróbel, po 2 meczch pauzy za czerwoną kartkę zdobył na początku spotkania 2 gole w ciągu dwóch minut.
Ponatdo dwa razy do siatki trafił Krzysztof Śleziak z Naprzodu Rydułtowy (2-1 z Polonią Marklowice).

Klasyfikacja strzelców: grupa II

Bramki w 7. kolejce:
Grunwald Ruda Śląska - LKS Czaniec 3-3 (0-2)
0-1 Kozioł, 28 min.
0-2 Rzeszutko, 45+1 min.
0-3 Matejko, 53 min.
1-3 Mamos, 85 min.
2-3 Kot, 86 min.
3-3 Rzepecki, 90+1 min.

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Żory 6-0 (3-0)

4-2 Wesecki, 90+3 min.

Naprzód Rydułtowy - Polonia Marklowice 2-1 (1-1)
1-0 Śleziak, 22 min.
1-1 Młynek, 27 min.
2-1 Śleziak, 52 min.

Unia Racibórz - Rekord Bielsko-Biała 0-2 (0-1)
0-1 Papatanasiu, 33 min. (karny)
0-2 Ogrocki, 46 min.

Carbo Gliwice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 (0-1)
0-1 Pęszor, 27 min.

Przyszłość Rogów - Gwarek Ornontowice 0-2 (0-1)
0-1 Boczar, 29 min.
0-2 A.Sarzała, 88 min.

Odra II Wodzisław Śląski - Zapora Porąbka nie odbył się, gdyż sędziowie zakwestionowali ważność kart zdrowia zawodników Odry