(strona wymaga odswiezania, relacja bez polskich znakow)

Koniec meczu: 5-1, pierwsze zwyciestwo Bojszow nad Grunwaldem
GTS wygrywa 5. mecz u siebie i zarazem 5. w sezonie.

5-1 Wesecki, 93 min. - strzela do pustej bramki i dobija Zielonych

90 min. bramkarz w ostatniej chwili ubiega Kota

89 min. Za Stawowego wchodzi Simon

4-1 M.Wrobel, 80 min. - zamiast gola kontaktowego praktycznie koniec szans Grunwaldu na punkty: Iwanski zagrywa w pole karne do M.Wrobla, ktory posyla pilke do siatki obok bramkarza

76 min. Za L.Wrobla wchodzi M.Pyrlik

73 min. Jak Kot tego nie strzelil?! Mamos dosrodkowuje w pole karne i Kot glowa uderza w bramkarza, pilka mija bramke

72 min. Za Bule wchodzi Tomala

Grunwald atakuje.

70 min. Schodzi Lecki, wchodzi Jorge

3-1 Wesecki, 66 min. (glowa) - skladna akcja gospodarzy, Myszor dosrodkowuje i Wesecki w polu karnym glowa trafia od slupka

66 min. Okazja Iwanskiego, wybijaja obroncy

65 min. Za Rzepeckiego wchodzi Mamos

64 min. Karcz do Stawowego i ten obok dlugiego slupka

60 min. Grzywa z dystansu centymetry obok slupka

2-1 M.Wrobel, 52 min. - Grzywa wybija pod nogi Buli, ten wrzuca do Weseckiego, odbita od obroncow pilke przejmuje M.Wrobel i nie daje szans bramkarzowi

50 min. Wesecki nad bramka

Do przerwy: 1-1

41 min. Myszor w pole karne do Weseckiego, ktory posyla pilke obok Bolika - slupek!

36 min. Karcz strzela tuz obok bramki

36 min. Sadlok wrzuca, Kot przejmuje i jego strzal (jednak zbyt lekki) sprzed bramki wybija obronca

1-1 Kot, 29 min. - natychmiastowa odpowiedz Grunwaldu - Grzywa uderza z ponad 40 metrow, Kotajny wypuszcza pilke z rak, a tam juz jest Kot i wyrownuje

1-0 Tomanek, 28 min. - dogranie M.Wrobla w pole karne i Tomanek wyskakuje zza plecow obroncow pakujac pilke do siatki

27 min. Wesecki sam na sam, Bolik wybija

24 min. Lecki ucieka obroncy, ale dogrywa wprost w rece bramkarza

Kontra Grunwaldu po rogu GTS-u - Lecki trafia w slupek

18 min. Myszor wrzuca do Buli, ktory z 16 metrow glowkuje pod poprzeczke, Bolik wybija z trudem na rog

10 min. Okazja Grunwaldu - Stawowy przedziera sie prawa strona i dosrodkowuje do Kota, ktory uderza w doskonalej sytuacji obok bramki

8 min. Jarczyk z wolnego zza pola karnego obok bramki

2 min. Tomanek poszedl do linii koncowej i dogral na dlugi slupek, ale M.Wrobel nie zdolal dobic

Sedziowie: Piotr Skoczylas - Tomasz Baranski, Piotr Zroslak (Czestochowa)

W Grunwaldzie brakuje kontuzjowanych - Janosza i Rudyka, a u gospodarzy kapitana-obroncy Berezy (kontuzja), bramkarza Oleksego (urlop) i obroncy D.Pyrlika.