1-2 Biliński, 60 min. (karny)
2-2 Sadlok, 81 min.
(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

Koniec meczu: 2-2

92 min. piłka meczowa Grunwaldu - Kot sam na sam uderza obok słupka

Sędzia dolicza 3 minuty.

89 min. za Zglińskiego wchodzi Wyrobek

87 min. Simon z rogu, Kot zamyka na długim, ale głową uderza w boczną siatkę

85 min. Karcz uderza na bramkę, Kot jednak nie sięga piłki

82 min za Stawowego wchodzi Zuga

2-2 Sadlok, 81 min. - Sadlok przejmuje piłkę na połowie AKS-u i kapitalnym strzałem w okienko wyrównuje (kibice zareagowali z opóźnieniem, gdyż wydawało się, że piłka minie bramkę)

77 min. Stawowy z 16 metrów uderza nad bramką

76 min. Welcz ukarany żółtą kartką

75 min. za Piszczka wchodzi Kropidło

71 min. to nie jest dzień Stawowego - po podaniu Kota "Kapa" w sytuacji bramkowej uderza tak, że piłka odbija się od obrońcy i wychodzi na róg

67 min. za Bilińskiego wchodzi Welcz

66 min. kolejna okazja do wyrównania - Sadlok w pole karne do Kota, jednak bramkarz wychodzi obronną ręką w sytuacji sam na sam

65 min. Łęcki uderza zza pola karnego, piłka odbita od obrońcy przechodzi tuż nad bramką

64 min. za Rzepeckiego wchodzi Simon

63 min. powinien być remis - Kot w polu karnym podaje do Stawowego, jego strzał paruje jednak bramkarz, a obrońca wybija piłkę z linii

59 min. Stawowy podcina wchodzącego w pole karne Koćwina i sędzia nie ma wątpliwości - KARNY

58 min. za Pułkę wchodzi Kornacki

56 min. Karcz decyduje się na strzał z dystansu, jednak niecelnie

55 min. Kot wkręca w polu karnym obrońcę i zagrywa przed bramkę, ale zawodnicy Grunwaldu nie ruszyli do futbolówki

50 min. Pułka niecelnie z dystansu

47 min. po rogu Koćwin uderza głową centymetry obok słupka

Tuż po gwizdku pierwsza okazja gości, ale zawodnik AKS-u nie sięga piłki przed bramką.

46 min. za Grzesiaka wchodzi D.Grzywa (Karcz zostaje przesunięty do środka pomocy, stoperem jest Jarczyk, a przed nim Grzywa)

Do przerwy: 1-1

1-1 Sadlok, 40 min. (wolny) - Sadlok uderza z wolnego zza linii bocznej pola karnego i Kowalczyk puszcza między rękami wydawało się prostą piłkę

39 min. Wójcik ukarany żółtą kartką po faulu na Kocie za linią boczną pola karnego

35 min. Stawowy w doskonałej okazji uderza obok bramki

Drobne roszady w zespole gospodarzy - do ataku wędruje Rzepecki, a do pomocy Sadlok, z kolei na skrzydłach Stawowy zamienia się z Łęckim

27 min. Sadlok uderza z rzutu z rożnego, Kowalczyk czujny na krótkim rogu wybija piłkę na kolejny korner, po którym obrońcy wyjaśniają sytuację

Trwa walka od szesnastki do szesnastki - gorzej z wykończeniem akcji.

10 min. Koćwin ukarany żółtą kartką - Sadlok uderza z wolnego z ostrego kąta wzdłuż pola karnego

0-1 Piszczek, 9 min. - nieudana pułapka ofsajdowa Grunwaldu, a zarazem świetne prostopadłe podanie gości, Piszczek wychodzi sam na sam z Janoszem, mija go i strzela do pustej bramki

8 min. Czarnecki z wolnego strzela na bramkę, Janosz odbija tak, że piłką leci w kierunku bramki i z linii wybija ją Jarczyk

6 min. Sadlok uderza z dystansu, bramkarz z problemami odbija, ale nie ma nikogo na dobitkę

2 min. zamieszanie pod bramką AKS-u po rzucie rożnym wyjaśniają obrońcy

Sędziowie: Marcin Miśta - Mariusz Gorczyca, Michał Kałuża (Sosnowiec)

Grunwald: Janosz - Król, Karcz, Lein - Jarczyk (kpt) - Stawowy, Grzesiak, Rzepecki, Łęcki - Sadlok, Kot
Rezerwa: Bolik - Zuga, Simon, D.Grzywa, Kucharz, Skrzypczyk, Jorge
Trener: Teodor Wawoczny

AKS: Kowalczyk - Czarnecki, Wójcik, M.Grzywa, Koćwin - Pułka, Brysz (kpt), Biliński, Warzecha - Piszczek, Zgliński
Rezerwa: Karamuz - Kornacki, Wyrobek, Nawrot, Welcz, Kropidło, Górny
Trener: Krzysztof Szybielok

Dodał: Leszek 25.09.2010 (Saturday) 10:45