Archiwum 2010

Na żywo: Gwarek - Grunwald
Gwarek - Grunwald 3-0 (2-0)

Koniec spotkania i 3-0 (szkoda 3 setek Kota - w tym 2 przy wyniku 0-0, które mogły zmienić oblicze meczu).

Z innych boisk:
Łaziska - Pszów 4-0
Bojszowy - Czaniec 5-2
MRKS - AKS M. 2-0

90 min. Sadlok z wolnego, bramkarz zasłonięty instynktownie broni to uderzenie nogami.

89 min. gorąco pod bramką gości po rożnym zielonych, w ostatniej chwili obrońca blokuje strzał Mąki.

87 min. na spalonym Rudyk.

83 min za Wróblewskiego wszedł Nurkiewicz.

82 min. uderzał z narożnika pola Wróblewski ale Janosz na róg.

Po opadach deszcze bardzo grząskie boisko uniemożliwia grę na jeden kontakt czy też podanie na dalszą odległość.

75 min. strzelec trzeciej bramki schodzi, za niego na placu gry melduje się Sarzała.

74 min. Szala z dystansu zdjął pajęczynę z bramki Janosza. Ten mimo naciągnięcia się jak struna nie dał rady obronić tego strzału.

Przestało intensywnie padać ale boisko wygląda jak pan gąbka.

73 min. rożny dla Grunwaldu, bramkarz piąstkuje

71 min. żółtko dla T.Szpotona za faul

70 min. zmiana u zielonych: za Zugę wchodzi Kucharz.

67 min. zmiana w Gwarku, za Michalaka wchodzi Sikora

65 min. żółtko dla Grzesiaka za powstrzymanie zawodnika miejscowych w środku pola.

64 min. Wróblewski z wolnego tuż nad poprzeczką.

62 min. Rudyk dostał świetną piłkę na wolne pole, podawał do lepiej ustawionego Mąki ale 'za plecy' i nic z tego nie wyszło.

61 min. Grunwald stawia na atak: za Mamosa wchodzi M.Mąka

60 min. wolny dla Gwarka z boku pola karnego, Janosz piąstkuje.

57 min. zmiana w ekipie gospodarzy, za Łaszkiewicza wszedł Boczar.

55 min. Kot w polu karnym pada w starciu z jednym z obrońców ale gwizdek sędziego milczy. Rożny.

46 min. Gwarek zaczyna od mocnego uderzenia, a dokładnie uderza T.Szpoton. Janosz piękną paradą wybija na róg.

Jeszcze rożny dla gosp i koniec pierwszej połowy.

45. min T.Szpoton do Wróblewskiego, ten na spalonym.

1 min. doliczona do pierwszej połowy.

44 min. rożny dla zielonych, bramkarz piąstkuje piłkę.

42. min. Mamos zagrywa w pole karne do Kota ale bramkarz uprzedza napastnika gości i łapie piłkę.

39 min. Daleka piłka od Jarczyka do Kota, ten mija w polu karnym dwóch obrońców ale jego strzał broni Matyjaszczyk.

38 min. wolny z boku pola karnego dla gości, Sadlok obok bramki.

36 min. Wróblewski uderza na bramkę ale Janosz wybija na róg.

32 min. i 2-0. strzelcem bramki: Michalak głową, asysta Wróblewski. Bramki mogłoby nie być gdyby Mamos lepiej wybił piłkę spod linii końcowej.

30 min. Wolny dla Gwarka z okolic 30 metra, Wróblewski strzela ale Janosz łapie bez problemów.

Szybka kontra zielonych, z piłką zabiera się Łęcki, niezgodnie powstrzymany w środku i żółtko dla R.Szpotona.

28 min. żółtko dla Jarczyka i wolny dla Gwarka z narożnika pola około 23 m od bramki.

Wróblewski wycofał piłkę przed pole a nadbiegający T.Szpoton pokonał Janosza. 1-0 dla Gwarka.

26 min. Rożny dla Gwarka i gol!

Po pierwszych minutach rozpoznawczych Grunwald przejął środek pola i znów kolejna szansa na gola. Sadlok wypuszcza Kota, ten w polu karnym mija bramkarza ale trafia w zewnętrzną część słupka.

21 min. Jarczyk potężnie z wolnego ale tuż obok słupka.

Po odbiciu się od spojenia piłka wraca do gry, Grunwald przejmuje piłkę, ale strzał Mamosa tuż obok prawego słupka.

20 min. Rudyk na czyste pole do Kota, Kot uprzedza wślizgiem bramkarza bramkarza i z ostrego kąta trafia w spojenie.

Gwarek jak na razie gra nerwowo jakby jak najszybciej chciał strzelić bramkę, brakuje przez to dokładności.

16 min. Kot urwał się obrońcy ale uderzył nie najlepiej i obok bramki.

Z powodu pogody niewielka liczba widzów na meczu, około 50.

14 min. rzut wolny dla gosp z okolic 25. metra, pierwsza piłka w mur, dobitkę pewnie łapie Janosz

Simon dośrodkował, Kot mógł uderzać z pierwszej piłki, ale przyjmował i mu odskoczyła futbolówka.

10 min. róg dla Grunwaldu, Kot dostał piłkę na bok boiska i wywalczył rzut rożny.

8 min. póki co Gwarek posiada optyczną przewagę, jednak nie przekłada się to na sytuacje.
Na spalonym Kot.

W Ornontowicach prawdziwe oberwanie chmury, leje jak z cebra.

6 min. strzelał z narożnika Szala obok bramki

Składy:
Gwarek: Matyjaszczyk - Szczygieł, Matras, Kubisz (kpt), Piekarz - Łaszkiewicz, R.Szpoton, T.Szpoton, Wróblewski - Szala, Michalak

Grunwald: Janosz - Król, Jarczyk (kpt), Łęcki - Mamos, Grzesiak, Sadlok, Simon, Zuga - Kot, Rudyk

1 min. Zaczęli grać.

Dodał: sw_franek 08.05.2010 (Saturday) 17:03