0-1 Śleziak, 1 min. (gol już w 30. sekundzie)
4-1 Mamos, 71 min.
5-1 Mamos, 90+1 min.

(strona odświeżała się automatycznie co 3 minuty)

Koniec meczu: 5-1 - było to 1. zwycięstwo Grunwaldu u siebie w tym sezonie

92 min. okazja na jeszcze jednego gola, ale ani Stawowy ani Grzesiak nie trafiają do siatki

5-1 Mamos, 90+1 min. - kontra Grunwaldu i Mamos podwyższa na 5-1

89 min. Karcz bliski hat tricka - za pierwszym razem trafia w słupek, poprawka także w słupek

85 min. za Króla wchodzi Skrzypczyk

84 min. Stawowy podaje do Karcza i jego strzał odbija bramkarz

Bramka dla Naprzodu wisi w powietrzu.

78 min. nieudana pułapka ofsajdowa Grunwaldu - Kołodziejczyk sam na sam uderza w bramkarza

77 min. za Simona wchodzi Grzywa

76 min. Hawro uderza i Janosz odbija piłkę

76 min. świetna okazja na 5. bramkę - Grzesiak w sytuacji sam na sam uderza nad bramką

75 min. Stawowy nad bramką

74 min. Hawro tylko w boczną siatkę

4-1 Mamos, 71 min. - kontra Grunwaldu - rozpoczęło się od Leina, który przejął piłkę po rogu Naprzodu, zagrał do Łęckiego, ten minął kilku rywali i uruchomił z przodu Stawowego, który podał przed bramkę do Mamosa , a "Mata" posłał piłkę obok bramkarza

69 min. Knura ukarany "żółtkiem"

65 min. za K.Brzoskę wchodzi G.Brzoska

3-1 Łęcki, 64 min. - rzut z autu Grunwaldu, przerzut na drugą stronę boiska do wolnego Łęckiego, który przyjmuje piłkę i strzela nie do obrony w długi róg

64 min. Grzesiak ukarany żółtą kartką

63 min. Grzesiak trafia z bliska w słupek

59 min. Śleziak uderza z dystansu i Janosz z najwyższym trudem paruje

58 min. za Rzepeckiego wchodzi Grzesiak, po chwili Grzesiak strzela głową, ale zbyt lekko

55 min. Kołodziejczyk dośrodkowuje na długi słupek i trafia w niego, a już tam nabiegał Śleziak - centymetrów zabrakło, aby jej sięgnął

51 min. kontra Grunwaldu - po zagraniu Stawowego odbitą piłkę przejmuje Mamos, ale jego lob sprzed bramki wybijają obrońcy

49 min. Stawowy zbyt długo zwleka z oddaniem strzału i szansa przepada

48 min. Kołodziejczyk walczy bark w bark z Leinem i uderza w Jarczyka, piłka po rykoszecie trafia w boczną siatkę

46 min. 3 zmiany u gości - schodzą: Klima, T.Wolski i Bluszcz, a wchodzą Hawro, Cichy i Knura

Do przerwy: 2-1

45 min. kolejna okazja bramkowa Grunwaldu: Mamos podaje do Karcza, ten na 16. metr do Rzepeckiego, piłkę jednak przejmuje Stawowy i z ok. 14 metrów uderza tuż nad bramką

38 min. zmiana w Grunwaldzie - za kontuzjowanego Kota (dolegliwość z meczu Pucharu Polski) wchodzi Mamos

34 min. Stawowy w polu karnym zagrywa do Łęckiego, ten nie trafia w piłkę, przejmuje ją Rzepecki, ale marnuje kolejną okazję

34 min. Janosz paruje groźne uderzenie gości

33 min. Kot dośrodkowuje przed bramkę i Rzepecki w doskonałej sytuacji uderza głową obok bramki

2-1 Karcz, 31 min. - Rzepecki do Kota, ten miesza obrońców i odgrywa przed pole karne do nadbiegającego Karcza i jego strzał wpada pod poprzeczkę nad wyciągniętym bramkarzem

30 min. Sadlok próbuje strzału z dystansu, bramkarz pewnie łapie piłkę
28 min. okazja bramkowa Naprzodu - T.Wolski w dogodnej sytuacji uderza obok słupka

24 min. T.Wolski uderza tuż obok słupka

21 min. zaraz po rozpoczęciu od środka długa piłka zagrana do Śleziaka i Janosz ofiarną interwencją uprzedza napastnika Naprzodu

1-1 Karcz, 21 min. - "Mata" decyduje się na strzał z ok. 25 metrów i bramkarz jest bez szans

Jedni i drudzy atakują, ale akcje nie są kończone strzałami.

13 min. Klima z dystansu uderza nad bramką

Po chwili kolejna akcja gości, ale napastnik zostaje zablokowany w polu karnym.

0-1 Śleziak, 1 min. - (w 30. sekundzie spotkania piłka wpada do siatki Grunwaldu) pierwsza akcja gości, "Zieloni" zostali chyba myślami w szatni, przyglądali się akcji - Bielica zagrał z lewej strony boiska przed pole karne do Śleziaka, a ten spokojnie przymierzył w róg bramki; zawodnicy Naprzodu wyglądają na zaskoczonych takim obrotem sprawy

Grunwald: Janosz - Król, Jarczyk (kpt), Lein - Karcz - Rzepecki, Sadlok, Simon, Łęcki - Kot, Stawowy
Rezerwa: Bolik - Grzywa, Mamos, Zuga, Jorge, Skrzypczyk, Grzesiak
Trener: Teodor Wawoczny

Naprzód: Zając - Postawka, Długosz (kpt), K.Brzoska, Klima - T.Wolski, Ł.Brzoska, Bluszcz, Bielica - Śleziak, Kołodziejczyk
Rezerwa: Jurecki - S.Margeciok, M.Wolski, Hawro, Cichy, Knura, G.Brzoska
Trener: Mieczysław Masłowski

Sędziowie: Tomasz Wajda - Sławomir Kowalewski, Wojciech Szczurek (Żywiec)

Dodał: Leszek 06.10.2010 (Wednesday) 15:29