3-2 Kołodziej, 41 min.
3-3 Czech, 53 min.
3-4 Bok, 81 min.
4-4 Jarczyk, 88 min.

W 88. minucie drugą żółtą kartką został ukarany Łukawski, ale sędzia nie pokazał mu czerwonej kartki.

Koniec meczu: 4-4

Sędzia dolicza 3 minuty.

88 min. żółta (druga) dla Wrońskiego i w konsekwencji czerwona, goście w "10", a powinni w "9"

88 min. za Łęckiego wchodzi Zuga

4-4 Jarczyk, 88 min. - w zamieszaniu po rogu obrońca nabił Jarczyka i piłka wpadła do siatki

88 min. Łukawski ukarany żółtą kartką - jego druga, powinien zejść z boiska, ale gra dalej

84 min. za Króla wchodzi Skrzypczyk

3-4 Bok, 81 min. - Wroński dośrodkowuje z rogu, wybita piłka po chwili znowu trafia do niego i wrzuca przed bramkę, a tam z powietrza do siatki strzela Bok

78 min. Król ukarany żółtą kartką

78 min. podwójna zmiana u gości - schodzą Morawski i Czech, a w ich miejsce Seemann i Bok

74 min. za Karcza wchodzi Rzepecki

71 min. Karcz ukarany żółtą kartką

65 min. kolejna próba gości z dystansu - Marek niecelnie

62 min. bramkowa okazja Grunwaldu - liczebna przewaga zawodników Grunwaldu, Kot podaje do Mamosa, ten do wolnego Stawowego, "Kapa" uderza od razu, ale obok słupka

3-3 Czech, 53 min. - Wroński uderza zza szesnastki, Janosz paruje nieprzyjemny strzał w bok, dochodzi do niej Czech i uderza celnie tuż przy długim słupku (piłka odbiła się jeszcze od bliższego słupka)

48 min. Simon zagrywa na wolne pole do Stawowego, który uderza obok bramkarza, piłkę przed linią zatrzymuje obrońca, atakuje go Kot, który trafia w obrońcę i sygnalizuje jego zagranie ręką, arbiter puszcza grę

46 min. za Sadloka wchodzi Mamos

Do przerwy: 3-2

45+1 min. po rogu Janosz w starciu ze Stasiakiem wypuszcza piłkę z rąk, strzał obrońcy gości mija bramkę

3-2 Kołodziej, 41 min. - kapitan Carbo z ok. 30 metrów z woleja kapitalnym lobem pokonuje Janosza

3-1 Kot, 38 min. - Kot "wkręca" przed polem karnym obrońcę, mija bramkarza i posyła piłkę do siatki

35 min. Kot uderza w boczną siatkę

33 min. znakomita okazja Grunwald na podwyższenie wyniku - kontra, Kot z klepy uruchamia Stawowego, ten podaje przed bramką na wolne pole do Sadloka, który - zamiast przyjąć piłkę i zapytać bramkarza, w który róg ma posłać piłkę - strzelił z pierwszej, jednak bardzo niecelnie

30 min. Kołodziej próbuje uderzenia z dystansu, ale jest ono niecelne

26 min. Carbo bliskie wyrównania - Drobionka trafia z wolnego w słupek

2-1 Sadlok, 24 min. (karny) - po faulu Łukawskiego na Łęckim

24 min. Sadlok zagrywa świetną prostopadłą piłkę do Łęckiego, ten mija dwóch rywali, a trzeci powstrzymuje go nieprzepisowo w polu karnym - karny i żółta karta dla Łukawskiego

1-1 Stawowy, 18 min. - Kot zagrywa za obrońców do Stawowego, który posyła piłkę do bramki obok wychodzącego bramkarza

Była to pierwsza sytuacja w meczu.

0-1 Morawski, 10 min. - Drobionka dogrywa piłkę z lewej strony boiska na 16. metr do Morawskiego i ten trafia do siatki między słupkiem i Janoszem

Sędziowie: Lech Malinowski - Robert Kowalczyk, Konrad Sierociński (Częstochowa)

Janosz - Król, Jarczyk (kpt), Lein - Grzywa - Łęcki, Karcz, Sadlok, Simon - Kot, Stawowy
Rezerwa: Bolik - Kucharz, Zuga, Grzesiak, Mamos, Rzepecki, Skrzypczyk
Trener: Teodor Wawoczny