Archiwum 2010

Na zywo
MRKS 2-2 Nadwislan, Rekord 3-1 Marklowice, Podbeskidzie 1-1 Czaniec, Carbo 3-1 Zory, Unia 1-4 Mikolow, Gwarek 3-3 Bojszowy

Zapora - Grunwald 1-0 (1-0)

Koniec meczu: 1-0

95 min. Ostatnia wrzutka z wolnego z okolic srodka boiska w pole karne Zapory, obroncy wybijaja przed pole karne, a Grzesiak trafia w kolege z zespolu, ktory pada jak sciety i sedzia konczy mecz

95 min. Targosz ukarany zolta kartka

93 min. Za Michalskiego wchodzi Deska

91 min. Stawowy przeprowadzil rajd, minal kilku rywali, ale uderzyl zbyt slabo, aby pokonac bramkarza

90 min. Za Zaczka wchodzi Jurczak

89 min. Nieudana pulapka ofsajdowa Zielonych, gospodarze 2 na 1, Petrosjan sam chce rozstrzygnac w krotki rog, Bolik paruje na rog

Coraz blizej konca, Zieloni atakuja, ale nic z tego niw wynika.

85 min. Jarczyk uderza z wolnego z ponad 25 metrow i bramkarz gospodarzy z najwyzszym trudem wyciaga bombe kapitana Grunwaldu na rog

83 min. Za Dzikiego wchodzi trener gosci - Skorzak

78 min. Za Leckiego wchodzi Grzesiak

77 min. Kolejna szansa Grunwaldu - Zuga wywalczyl pilke w okolicach naroznika i podaje w pole karne do Kota, jego strzal wybija bramkarz

74 min. Powinno byc 1-1 - Zuga wyklada Kotowi, ktory w dogodnej sytuacji strzela obok bramki

70 min. Dziki uderza zbyt lekko i Bolik lapie pilke

69 min. Za Budke wchodzi Petrosjan

67 min. Michalski manewruje na prawym skrzydle rywali i odgrywa do Dzikiego i ten obok slupka

63 min. Podwojna zmiana w Grunwaldzie - schodza Sadlok i Jorge, a wchodza Rzepecki i Zuga

Kilka wolnych halembian, ale bez efektu.

Zieloni napieraja, pachnie golem.

55 min. Budka - zolta

54 min. Obronca Zapory podaje pilke Jorgemu, ten wypuszcza Kota, ktory odgrywa do Stawowego i ten zamiast do siatki strzela nad bramka

48 min. potworne zamieszanie pod bramka Zapory, obroncy wybijaja pilke, akcja przenosi sie pod druga bramke, Kierczak mija zwodem dwoch obroncow i uderza tuz nad bramka, moglo byc 2-0

46 min. Za Simona wchodzi Mamos (Grunwald)

Do przerwy: 1-0

36 min. Halembianie sami prokoruja sytuacje, Grzywa nie wybil w odpowiednim momencie pilki, przejal ja Michalski, ktory w ostatniej chwili zostal zablokowany

1-0 Kierczak, 29 min. - do 3 razy sztuka, 3. strata Zielonych (tym razem Simona) i w koncu gospodarze wykorzystuja sytuacje, Gainet zagrywa do Kierczaka i najlepszy strzelec Zapory nie daje szans Bolikowi strzalem pod poprzeczke

28 min. Kot trafia do siatki po wolnym Jarczyka, ale juz wczesniej sedzia odgwizduje spalonego

25 min. Strata Jorge mogla okazac sie brzemienna w skutkach, Bolik popisal sie jednak bardzo dobra interwencja po strzale Michalskiego

15 min. Znakomita okazja Grunwaldu - Lecki dosrodkowuje i Kot z bliska trafia glowa w bramkarza

12 min. Bliski skorzystania z nieporozumienia obroncy i bramkarza byl Kot

8 min. Grzywa traci pilke na rzecz Kierczaka, ktory strzela tuz obok bramki

7 min. Sadlok uderza z wolnego zza linii bocznej pola karnego, Kot zmienia kierunek lotu pilki i przechodzi ona obok bramki