Archiwum 2010

Strzelcy IV ligi w 17. kolejce

W ostatniej kolejce rundy jesiennej IV-ligowcy zdobyli 26 bramek.

Lider klasyfikacji strzelców Dawid Frąckowiak z Nadwiślana w swoim 14. meczu zdobył 16. gola. Górzanie przerwali serię 5 porażek z rzędu remisując na stadionie mistrza jesieni 2-2. MRKS musiał się sporo napocić, aby ten tytuł wywalczyć, gdyż do przerwy przegrywał 0-2. Gola na wagę remisu - 7. w sezonie - zdobył Łukasz Szędzielarz.

W meczu sąsiadów tabeli, legitymujących się takim samym dorobkiem punktowym, Gwarek zremisował z GTS-em 3-3. 10. i 11. gola dla bojszowian zdobył Łukasz Wesecki, który drugim golem na 5 minut przed końcem meczu zapewnił swojemu zespołowi punkt. Także 11 goli w dorobku ma Łukasz Błasiak. Napastnik Podbeskidzia II zdobył bramkę w starciu z LKS-em Czaniec (1-1).

7. trafienie w rozgrywkach Włodzimierza Kierczaka dało 3 cenne punkty w meczu z Grunwaldem (1-0). Z kolei 7. gol Krystiana Papatanasiu pozwolił objąć prowadzenie Rekordowi w meczu z Polonią Marklowice 2-1, zakończonego ostatecznie zwycięstwem bielszczan 3-1.

Wygraną 4-1 w Raciborzu zakończyli dobrą rundę jesienną zawodnicy AKS-u Mikołów. Gole dla gości zdobyli m.in. Piotr Piszczek (6. w sezonie) i Robert Prus (5.).

Klasyfikacja strzelców: grupa II