Archiwum 2010

Grunwald - KS Żory 2-0 (2-0) koniec

Tym zwycięstwem Grunwald jest coraz bliżej utrzymania.

Koniec: Grunwald 2-0 Żory

90 min. Janosz broni z bliska strzał Dyrdy

90 min. żółta dla Rudyka i Zmudy

89 min. Sadlok strzela z 16 metrów, bramkarz wybija na róg

88 min. Zmuda z wolnego zza narożnika pola karnego trafia w boczną siatkę

86 min. za Mamosa wchodzi Majchrzyk

83 min. blisko kontaktowego gola - błąd obrońców, piłka trafia do Dyrdy i ten w dogodnej sytuacji uderza obok długiego słupka

77 min. za Tomeckiego wchodzi Dyrda (Żory)

73 min. za Simona wchodzi Kucharz (Grunwald)

69 min. Zuga uderza zza pola karnego z pierwszej piłki i trafia w słupek... ale ten podtrzymujący siatkę

63 min. żółtą kartką ukarany Grzesik (Żory)

59 min. Simon zagrywa na prawej stronie do Zugi, ten wycofuje przed bramkę do Sadloka, który mija obrońcę zwodem i uderza - piłka odbita od obrońcy i zawodnika Grunwaldu mija bramkę...

53 min. Sadlok uderza z wolnego z 40 metrów, bramkarz z trudem wybija na róg

47 min. po rogu piłka wpada do siatki Grunwaldu, ale sędzia już wcześniej zasygnalizował faul na bramkarzu

Mecz ogląda ok. 50 widzów, w tym wychowanek Grunwaldu, a obecnie zawodnik Ruchu Chorzów - Artur Sobiech.

W przerwie 3 zmiany u gości - schodzą Janczar, Żbikowski i Hanusiak, a wchodzą Dulewicz, Wowra i Sikora

Do przerwy: 2-0

43 min. Sadlok zagrywa na prawą stronę do Mąki, który schodzi do środka i strzela obok słupka

42 min. za kontuzjowanego Łęckiego wchodzi Zuga

36 min. Grzesik uderza z linii pola karnego, Janosz paruje w ładnym stylu jego strzał

32 min. kolejna szansa na 3-0 - Sadlok z dystansu trafia w słupek, a próbujący dobijać Kot jest na spalonym

30 min. 3-0? jednak nie - Sadlok do Kota i ten trafia do bramki, boczny sygnalizuje jednak spalonego

2-0 Mąka, 29 min. - Kot mija kilku rywali i odbija się od ostatniego rywala (faul?), sędzia puszcza grę, piłkę przejmuje Mąka, mija wychodzącego na 18. metrze bramkarza i strzela do pustej bramki

24 min. Kot próbuje sam - bramkarz broni pewnie jego uderzenie

23 min. - mogło być 2-0, Kot podaje do Łęckiego, który w sytuacji sam na sam trafia w boczną siatkę

22 min. kontra Grunwaldu - Mamos wykłada piłkę przed pole karne do Simona, który strzela tuż obok słupka!

16 min. Tomcki wchodzi w pole karne i strzela - Janosz broni

Goście już 4 razy wykonywali rzut rożny - na razie bez efektu

11 min. Tomecki mija w polu karnym Jarczyka, jednak zbyt daleko uciekła mu piłka i zagrał wzdłuż pola karnego, ale tam nikogo nie było

8 min. Michał Hanusiak spod linii bocznej kopnął w kierunku bramki i omal piłka nie wpadła do siatki, Janosz jeszcze z trudem wybija na róg

1-0 Kot, 5 min. - po podaniu Sadloka Kot ucieka obrońcom i strzela nie do obrony w długi róg

1 min. po podaniu Sadloka Kot miesza w polu karnym, jednak za dużo - mógł uderzyć

Spotkania nie poprowadzi trójka z Raciborza, tylko z Żywca: Daniel Kruczyński - Tomasz Dudka, Stanisław Biernat

W Grunwaldzie nie wystąpią: Grzywa, Lein, Martyn

Składy:
Janosz - Król, Jarczyk (kpt), Rudyk - Grzesiak - Mąka, Sadlok, Simon, Łęcki - Mamos, Kot
Rezerwa: Bolik - Zuga, Majchrzyk, Kucharz, Spiolek, Koś

KS:
Podpłoński - Potrząsaj, Janczar, Idus, Łyżwa - Żbikowski, Owczarek (kpt), Zmuda, Hanusiak - Tomecki, Grzesik
Rezerwa: Żubertowski - Dyrda, Dulewicz, Juraszek, Winiarski, Wowra, Sikora

10.00: Pogoda idealna do grania - 18 stopni i świeci słońce. Sędziowie już po oględzinach boiska i nie mają zastrzeżeń do stanu murawy.

Dodał: Leszek 22.05.2010 (Saturday) 09:02