Łaziska - Mikołów 8-0
Gwarek - MRKS 1-2
Rogów - Bojszowy 0-1

I koniec spotkania, 1-0 wygrywają miejscowi po golu Śliwy z rzutu karnego.

Kot do Grzywy, jego strzał zablokowany i rożny. Z rogu Sadlok ale zieloni nie oddają strzału i piłka dla miejscowych.

W Porąbce za D.Jurczaka wszedł Szczypka.

88 min Simon z rogu, uderza Sadlok, bramkarz interweniuje bardzo szczęśliwie i z pomocą słupka broni to uderzenie.

87 min Uderza Grzywa sprzed pola, ale piłka po nodze na rożny.

Spiolek za Zugę w 85 minucie.

Zuga uderza na bramkę ale bramkarz broni na raty.

Będący w wyśmienitej dziś formie Janosz broni kolejne dwa groźne strzały piłkarzy Zapory: Smagły i Kukieły.

Zmiany: Kucharz za Mąkę, w Porąbce Petrosjan za Janosza.

82 min Rożny dla miejscowych.

78 min. 1-0 z karnego nie myli się Śliwa. H.Janosz za dyskusje dostaje kartonik.

Kontrowersyjna sytuacja. Król wybija spod nóg piłkę napastnikowi miejscowych, piłkarz leży na murawie a Grunwald ruszył z kontrą. Kot minął obrońcę i wbiegał w pole karne... i w tym momencie sędzia przerwał akcję by skonsultować się z bocznym. Po naradzie sędzia wskazał na wapno.

74 min. Wolny dla Porąbki, piłka wędruje w pole karne ale Grzesiak wybija na róg.

72 min. Smagło schodzi ze skrzydła do środka i uderza tuż obok słupka.

Tempo gry nieco siadło i trwa wzajemne przerywanie akcji.

68 min. Próba uderzenia Kukieły ale ofiarny wślizg Króla wyjaśnia sytuację.

Kot głową nad poprzeczką.

66 min. Rożny dla zielonych, do piłki zmierza Simon.

Pierwsza zmiana w Porąbce: za Glanowskiego wchodzi Kliś.

63 min. Akcja gospodarzy, ale strzelający głową napastnik Zapory był na spalonym. Janosz jednak nie dał się pokonać.

Zaczęła się męska gra i wymiana ciosów. Wpierw sytuację wyjaśniają obrońcy gości, by po chwili obrońcy miejscowych wybijali piłkę z linii bramkowej po strzale Kota. Był w polu karnym jeszcze Mąka, ale nie sięgnął piłki.

I kartka dla Wojdyły za faul na Kocie.

57 min. Jarczyk w walce o piłkę z napastnikiem Porąbki, sędzia odgwizduje faul obrońcy zielonych. Janosz wybija.

54 min. Sadlok z wolnego mocno na bramkę, bramkarz piąstkuje, dopada do piłki Mąka ale bramkarz ponownie lepszy.

Kukieła nad bramką.

51 min. Żółtko dla Grzywy i wolny dla Porąbki.

Zieloni zaczęli od mocnego uderzenia ale Mąka uderza nad poprzeczką.

Z innych boisk do przerwy:
Łaziska - Mikołów 3-0
Gwarek - MRKS 0-0
Czaniec - Żory 0-0

Do przerwy 0-0.

W ostatniej akcji przed zejściem do szatni kolejny wolny gospodarzy ale boczny odgwizduje spalonego.

45 min. Groźny strzał Mąki bramkarz piąstkuje, do piłki dopada Zuga i chce wrzucić do Kota ale piłka trafia w rękę (?) jednego z obrońców, na co jednak gwizdek sędziego pozostaje niewzruszony.

42 min. Strzał Targosza nie sprawia żadnych problemów H.Janoszowi.

40 min. Ładny strzał z dalszej odległości Wojdyły, piłka minimalnie mija bramkę H.Janosza.

Simon za mocno wrzuca piłkę i ta wychodzi za linię końcową.

38 min. Kot faulowany przy prawym narożniku pola karnego.

H.Janosz wybija piłkę, w kolejnej akcji piłka wraca ale jeden z piłkarzy Porąbki jest na spalonym.

36 min. Wrzutka z lewej strony, Grzywa głową na róg.

33 min. W pojedynku Janoszów lepszy ten z Halemby, który broni strzał swojego imiennika.

32 min. Łęcki fauluje w narożniku pola k. i wolny. Kukieła uderzał głową tuż obok słupka.

28 min. Strzela K.Jurczak, H.Janosz pewnie broni. Piłka wraca w pole i H.Janosz faulowany przy próbie złapania piłki, potrzebna interwencja masażysty.

26 min. Kukieła próbował przedrzeć się przez obrońców ale piłka wybita na róg. Po rogu jeden z piłkarzy miejscowych strzela głową ale H.janosz instynktownie broni i piłka zostaje wybita z linii.

Sadlok mocno w pole karne ale jeden z obrońców wybija piłkę głową.

24 min. Falowany Kot tuż przed polem karnym, do piłki podszedł Sadlok.

23 min. Wolny dla zielonych, Janosz w środek bramki.

Spalony gospodarzy przy dobrej okazji bramkowej.

Uderzał Simon, piłka po rykoszecie wychodzi na rożny. Bramkarz piąstkuje.

19 min. Mąka faulowany przed polem karnym, przy piłce Grzywa i Simon.

18 min. Wolny dla Porąbki, piłka zagrana w pole karne, wychodzi do niej dwóch piłkarzy Zapory ale żaden nie zdąża do piłki.

H.Janosz przenosi nad poprzeczką strzał K.Jurczaka.

15 min. Grzesiak zagrywa ręką przed p. karnym i wolny dla miejscowych z okolic 23 metra.

12 min. M. Janosz strzela głową na bramkę, H.Janosz na róg. Po rogu obrońcy wybijają piłkę z linii, ta wraca w pole i z najbliższej odległości ponownie M.Janosz nie trafia na bramkę.

10 min.Mąka niecelnie zagrał do Kota i nic nie wyszło z akcji gości.

Gra tocz się głównie w środkowej części boiska.

6 min. Akcja miejscowych, ale napastnik gospodarzy nie sięgnął piłki w polu karnym.

Sadlok faulowany ok. 25 metrów przed bramką, rzut wolny dla zielonych. Bramkarz łapie piłkę.

2 min. Sadlok wysoko nad bramką.