Archiwum 2010

Grunwald - Górnik Pszów 1-1 (1-0)

Polonia Łaziska w III lidze, Concordia pierwszym spadkowiczem.

MRKS 0-1 Łaziska, Rędziny 2-0 Rekord, Czaniec 2-0 Racibórz, Mikołów 3-1 Marklowice

Koniec meczu: Grunwald 1-1 Pszów

93 min. co za setka, piłka meczowa!!! Mąka otrzymał piłkę przed bramką i mógł spytać się bramkarza, w który róg uderzyć, a uderzył... wysoko nad bramką

92 min. Jachimowicz ukarany żółta kartką

92 min. Knesz w dogodnej okazji źle trafia głową, a miał niemal pustą bramkę

91 min. Mąka w doskonałej sytuacji uderza na wysokość 2. pietra

Sędzia dolicza 3 minuty.

90 min. Szewczyk ostro zagrywa w pole karne, ale tam nie sięga piłki Grasman

89 min. za Spiolka wchodzi Zuga

Zaciekłe ataki gości i rozpaczliwa obrona Grunwaldu.

85 min. Knesz dogrywa przed bramkę do Grasmana, który w ostatniej chwili zostaje zablokowany i piłka wychodzi na róg

82 min. z dystansu Jachimowicz, doskonale paruje Bolik, goście coraz bliżej drugiej bramki

82 min. żółtą kartką ukarany Jarczyk

81 min. z wolnego Szpak, paruje Bolik

80 min. żółtą kartką ukarany Król

76 min. za Leina wchodzi Spiolek

73 min. bomba Stawarskiego obok bramki

69 min. MRKS 0-0 Łaziska, Rędziny 0-0 Rekord, Czaniec 2-0 Racibórz

69 min. Klima wrzucił piłkę w pole karne i o mały włos, a Grasman zdobyłby drugiego gola

65 min. akcja Grunwaldu, Mamos strzela obok bramki

61 min. za Kocerbę wchodzi Szweda, a za Grzesiaka - Mąka

1-1 Grasman, 55 min. - Grasman wykorzystał fatalny błąd Króla, który dwukrotnie spokojnie mógł wybić piłkę w polu karnym, jednak tego nie zrobił i zawodnik Pszowa umieścił piłkę przy słupku

Król dwukrotnie mógł wybić piłkę w polu karnym, jednak naci

52 min. Łęcki zagrywa wzdłuż bramki, Rudyk nie zdążył wślizgiem

50 min. Mamos zagrywa do Sadloka, który technicznie uderza na bramkę i Szkuta łapie na raty piłkę zmierzająca przy słupku; po raz drugi już za linią końcową i róg dla gospodarzy, z którego nic nie wynika

Do przerwy: Grunwald 1-0 Pszów, MRKS 0-0 Łaziska, Czaniec 1-0 Racibórz, Rędziny 0-0 Rekord

Sędzia dolicza 1 minutę.

42 min. mogło być już 2-0; Sadlok wykłada do Mamosa, ten trafia w poprzeczkę, a dobijający Rudyk nad bramką!

39 min. okazje dla gości - Szpak uderza w polu karnym, Bolik na róg; po dośrodkowaniu z rogu Stawarski głową minimalnie nad poprzeczką

1-0 Simon, 36 min. - Simon dośrodkowuje z lewej strony boiska w pole karne (pod bramką jest Rudyk), piłka przelatuje nad bramkarzem, odbija się od dalszego słupka i wpada do siatki

34 min. Rudyk powstrzymany w ataku - wolny z 20 metrów, Simon nad bramką

32min. Łęcki dośrodkował w pole karne, piłkę wybitą przez obrońców przejmuje Grzesiak, ale uderza obok bramki

29 min. róg dla Grunwaldu i Grzesiak zagrywa jak siatkarz - żółta

23 min. mogło być 0-1; znakomite uderzenie z dystansu Jachimowicza w okienko, równie doskonale wyciąga na róg Bolik

21 min. żółtą kartką ukarany Grasman

18 min. dośrodkowanie w pole karne Grunwaldu, Knesz naciskany przez obrońcę uderza głową obok bramki

13 min. Jachimowcz próbuje z dystansu, piłka odbita od obrońcy wychodzi na róg; piłkę po rogu wybija Bolik

11 min. Grasman z wolnego z ok. 25 metrów uderza tuż nad bramką, piłkę jeszcze lekko trąca Bolik i rzut rożny; piłka po rogu wybita przez obrońców

6 min. tuż przed polem karnym faulowany jest Łęcki; z wolnego Grzywa uderza w środek bramki i bramkarz pewnie łapie

W Grunwaldzie za kartki nie zagra Kot, a u gości Drobny i Mańka.

Sędziowie: Radosław Heller - Leszek Jękal, Robert Kurcius

Bolik - Lein, Jarczyk (kpt), Król - Grzywa - Łęcki, Grzesiak, Sadlok, Simon - Rudyk, Mamos
Rezerwa: Janosz - Mąka, Zuga, Spiolek, Kucharz, Majchrzyk, Koś
Trener: Teodor Wawoczny