Archiwum 2010

Podbeskidzie Bielsko-Biała '95 mistrzem Śląska

W meczu finałowym (2x35 minut) o Mistrzostwo Śląska Trampkarzy Starszych (rocznik 1995), który został dzisiaj rozegrany na stadionie Grunwaldu, Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało 2-1 (1-0) Polonię Bytom.

Podbeskidzie objęło prowadzenie w 16. minucie. Po szybkiej akcji i zagraniu z prawej strony boiska napastnik bielszczan, mimo asysty obrońcy, uprzedził bramkarza kierując piłkę do siatki. W 55. minucie zawodnik spod Klimczoka w sytuacji sam na sam podwyższył wynik na 2-0. Polonia zmniejszyła straty siedem minut później, po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym. Oba zespoły do końca próbowały zmienić rezultat, ale nie uległ on już zmianie.

Po meczu przedstawiciele Śląskiego Związku Piłki Nożnej wręczyli obu zespołom pamiątkowe medale oraz Podbeskidziu puchar za zdobycie Mistrzostwa Śląska.

Dodał: Leszek 23.06.2010 (Wednesday) 19:35