Grunwald Ruda ¦l±ska  2-0  Walka Zabrze  (1-0)

2-0 Sadlok, 81 min.

Janosz (77. Żydek) - Lein (79. Ko¶), Rudyk, Król - Łęcki, Grzesiak (58. Zuga), Grzywa, Mamos (50. Simon), Martyn (73. Spiolek) - Kucharz (56. M±ka, 60. Rogala), Kot (34. Sadlok)
Trener: Teodor WAWOCZNY
II trener: Fryderyk DUDA

W dzisiejszym sparingu Grunwald pokonał w Chorzowie na sztucznej nawierzchni Walkę Zabrze 2-0.
"Zieloni" objęli prowadzenie w 16. minucie. Po zagraniu Dariusza Grzywy obrońca nie zdołał przej±ć piłki i dopadł j± Paweł Martyn, który mocnym strzałem spowodował, że bramkarz odbił futbolówkę, a formalno¶ci dopełnił Patryk Kucharz. Była to już 4. bramka juniora halembian w okresie zimowym. W 81. minucie wynik ustalił Wojciech Sadlok wykorzystuj±c sytuację sam na sam z bramkarzem po podaniu Michała Zugi.
Z powodu kontuzji mecz przedwcze¶nie zakończyli Dariusz Kot i Marcin M±ka. Nie zagrali natomiast Karol Bolik, Tomasz Jarczyk i Damian Majchrzyk.

Dodał: Leszek 06.03.2010 (Saturday) 13:59