1 - Kwasek (niecelny)
1 - Motyl (celny)
1 - Pidzik (celny)
1 - Załęcki (celny)

160. - mecz w I zespole Grunwaldu rozegrał w sobotę bramkarz Henryk Janosz, który nazajutrz ¶więtował 36. urodziny. Prezentu, w postaci zdobyczy punktowej, koledzy mu jednak nie sprawili.

7. - raz w sezonie żółt± kartk± został ukarany Dawid Rudyk, co oznacza jego absencję w najbliższym meczu z Concordi±.

5 - od tylu meczów Grunwald nie zdobył kompletu punktów - 1-1 w Raciborzu, 0-2 u siebie z Marklowicami, 0-0 w Pszowie, 0-2 u siebie z Rekordem i w sobotę również u siebie 0-4 z Rędzinami.

4 - gole w meczu i 0-3 do przerwy - tak grał Grunwald w tym sezonie, gdy spotkanie sędziowała trójka z Rybnika - Zbigniew Adamczyk, Sebastian Frenke i Kamil Draga. Jesieni± w Czechowicach-Dziedzicach "Zieloni" po 45 minutach przegrywali 0-3 i skończyło się 2-4. W sobotę do przerwy Unia prowadziła 3-0, a w II połowie dorzuciła jeszcze jedno trafienie.

3 - gole strzelił Grunwaldowi Piotr Andrzejewski - 1 jesieni± i 2 w sobotnim meczu (nr 10 i 11 w sezonie, przez co awansował na drugie miejsce w klasyfikacji strzelców). Do tego dorobku dodał także asystę przy golu na 3-0 i miał także spory udział przy bramce na 4-0. Napastnik Unii był najlepszym zawodnikiem na placu gry. Zim± w sparingu testował go Ruch Chorzów. W sobotę jednym z obserwatorów meczu był skaut "Niebieskich" Grzegorz Kapica. Czy co¶ z tego wyniknie?

1. - mecz w barwach Grunwaldu rozegrał Dariusz Grzywa, pozyskany zim± przez halembian z Wawelu Wirek.

Dodał: Leszek 29.03.2010 (Monday) 21:16