Archiwum 2010

Mecz Grunwald - Concordia w liczbach

493 - minuty trwa już niemoc strzelecka Grunwaldu (od ponad 5 meczów). Ostatniego gola zdobył dla "Zielonych" Dariusz Kot w 47. minucie spotkania w Raciborzu (12. kolejka). A jeszcze po 6 kolejkach (16 goli w dorobku) halembianie byli najskuteczniejszą drużyną ligi.

140. - mecz ligowy w I zespole Grunwaldu rozegrał kapitan Tomasz Jarczyk.

25 - młodzieżowców znalazło się w sobotnim protokole meczowym (na 35 zawodników). 6 rozpoczęło mecz od 1. minuty w Grunwaldzie (6 na ławce), a 8 w Concordii (5 na ławce).

6 - do tylu wzrosła liczba meczów Grunwald bez kompletu punktów. Ostatnie zycięstwo miało miejsce 16 października w 11. kolejce (5-0 z Zaporą).

4. - bezbramkowy remis zanotował w sobotę w sezonie Grunwald: 7. kolejka: Rogów 0-0 Grunwald, 9. kolejka: Żory 0-0 Grunwald, 14. kolejka: Pszów 0-0 Grunwald, 17. kolejka: Grunwald 0-0 Concordia.

3. - remisem w historii, a drugim w Halembie, zakończył się pojedynek Grunwaldu z Concordią.
(Halemba: 5 zwycięstw Grunwaldu, 2 remisy
Knurów: 3 zwycięstwa Concordii, 1 remis, 3 zwycięstwa Grunwaldu)

1. - punkt na wyjeździe w tym sezonie zdobyła w sobotę Concordia.

0 - bramek straciła w dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej Concordia (jesienią w 15 spotkaniach aż 53).

0 - tyle kartek pokazał w sobotnim starciu arbiter spod Jasnej Góry.

GRUNWALD   0-0   CONCORDIA