Archiwum 2011

Czaniec - Grunwald 3-3 (1-2)

Byl to 500. mecz ligowy Teodora Wawocznego w roli I trenera Grunwaldu.

Zabraklo niewiele do pelnej puli. Zieloni 3 razy prowadzili, ale nie dowiezli wyniku do konca.

Koniec meczu: 3-3, wynik jak w rundzie jesiennej

90+4 min. Debski ukarany zolta kartka

Jeszcze po jednej okazji z obu stron.

Sedzia dolicza 5 minut

3-3 Matejko, 90+1 min. - Grzesiak zamiast wybic pilke, traci ja i po chwili Matejko w zamieszaniu doprowadza do remisu

89 min za Simona wchodzi Karcz

87 min. Za Zuge wchodzi Grzesiak

Mometami halembianie jak w hokeju - wybijaja na uwolnienie, rozpaczliwie sie broniac.

Bramka dla Czanca wisi w powietrzu - kolejna okazja i obok bramki

74 min Sadlok ukarany zolta kartka

74 min. Szansa Grunwaldu - Sadlok obok bramki

73 za Pindla wchodzi Dudzic

72 min swietna okazja Gospodarzy - Matejko lobuje Bolika i... bramke

68 min Zak glowa tuz obok bramki

Oblezenie bramki Grunwaldu.

66 min Pindel z wolnego, Bolik na rog

61 min za Waligore wchodzi Kornas

2-3 Simon, 59 min. - Zuga trafia w polu karnym w swojego, pilka trafia do niego jeszcze raz i podaje na lewo do Simona, ktory umieszcza pilke w siatce

58 min Koziol ukarany zoltkiem

Gospodarze nacieraja.

52 min. Okazja Gizinskiego, wybija Bolik, a dobitka Matejki obok bramki

2-2 Swierczynski, 49 min. - dopadl bezpanskiej pilki i zza pola karnego trafil przy slupku

46 min za Cecuge wchodzi Szlagor

Do przerwy: 1-2

45 min. Zolta kartka ukarany Cecuga

1-2 Zuga, 40 min. (karny)

39 min. Lecki mija Debskiego i dosrodkowuje w pole karne - Pindel blokuje pilke reka w polu karnym - KARNY

38 min. Kot wychodzi idealnie do pilki i w sytuacji sam na sam mija bramkarza, ale w ostatniej chwili, gdy Kocik mial pusta bramke przed soba, wybija mu pilke obronca

1-1 Koziol, 33 min. - Matejko zagrywa przed bramke do Koziola, ktory nie daje szans Bolikowi

32 min Matejko z dystansu obok bramki

Kilka ciekawych akcji Zielonych, ale bez wykonczenia.

18 min okazja Debskiego - wybija na rog Bolik

0-1 Jarczyk, 6 min. - Sadlok z wolnego wrzuca na dlugi slupek, tam jest Kot i zagrywa przed bramke, gdzie pilke do siatki wpycha Jarczyk