Archiwum 2011

Relacja na zywo
W zakonczonych meczach:
Zory 1-1 Czaniec, Rogow 2-1 MRKS, Rekord 2-1 Zapora, Podbeskidzie 2-3 Gwarek, Unia 0-1 Polonia, Carbo 2-1 Nadwislan

AKS - Grunwald 1-0 (1-0)

Koniec meczu: 1-0

92 min. za Pulke wchodzi Kornacki

91 min. Kot nad bramka

90+1 za kontuzjowanego Jarczyka wchodzi Grzesiak

Odkryty Grunwald i kolejne szanse AKS-u, ale bez efektu bramkowego

88 min. moglo byc 2-0, Prus wyszedl sam na sam, ale zostal przyblokowany przez Grzywe

85 min. Malysa zza pola karnego i Bolik wybija

83 min. Karcz z dystansu k broni pewnie Marszalek

Zieloni napieraja na bramke gospodarzy.

Grunwald gra na 3 napastnikow - Kucharz, Szpoton, Kot

77 za Dabrowieckiego wchodzi Nawrot

73 Kusiak z wolnego i bardzo dobrze wybija Marszalek

71 swietna okazja Grunwaldu - Simon z wolnego posylka pilke przed bramke, a tam Kucharz uderza i bramkarz wybija noga

70 po rogu glowka Kucharza, obronca wybija sprzed slupka

67 za Wachale wchodzi Kocwin

Rozpadalo sie w Mikolowie.

59 min za Sadloka wchodzi Karcz

55 min za Zuge wchodzi Kucharz

46 min okazja AKS-u, broni Bolik

Do przerwy: 1-0

45+1 zolta dla Leina

44 min zolta kartka dla Sadloka

42 min swietna okazja na podwyzszenie wyniku gospodarzy - Pulka szarzowal lewa strona, wszedl w pole karne i poslal pilke obok Bolika, sprzed bramki w ostatniej chwili pilke wybil Grzywa, uprzedzajac Malyse

38 min za Pospiecha wchodzi Piszczek

Bez sytuacji, nie brakuje za to walki.

18 min. Seria rogow dla Grunwaldu - Jarczyk uderza glowa i obronca z linii wybija na rog

15 min. Lecki schodzi ze skrzydla i uderza zza pola karnego, bramkarz z trudem paruje na rog

1-0 Pulka, 12 min. - rog dla Grunwaldu i z kontra wychodzi AKS, Dabrowiecki ucieka prawa strona i dogrywa przed bramke, pilki nie siega Kusiak, dochodzi do niej Pulka i pakuje pod poprzeczke

6 min. Strzal Szpotona paruje Marszalek