W innych zakonczonych meczach:
Zory 1-3 Bojszowy, Zapora 0-8 MRKS, Gwarek 0-3 Rekord

Drugie zwyciestwo Grunwaldu w rundzie wiosennej.

Koniec: 1-2

93 min. G.Brzoska z wolnego, Bolik paruje

92 min. Lein ukarany zolta kartka

Sedzia dolicza 3 minuty.

88 min. Za Szpotona wchodzi Jorge, a za Gawlasa wchodzi P.Margeciok

86 min. Zolta kartka dla Postawki

83 min. Cichy ukarany zoltkiem

82 min. Doskonala okazja Naprzodu, ale Postawka z bliska uderzyl obok bramki

W innych meczach: Gwarek 0-2 Rekord, Zapora 0-3 MRKS

71 min. Karcz ukarany zolta kartka

70 za Kucharza wchodzi Zuga, a za Bielice Seemann

68 min. G.Brzoska z wolnego, Bolik z trudem na rog

66 min. Za Wolskiego wchodzi Kubik

65 min. Wolski dosrodkowal w pole karne, z pilka minal sie Bolik, a Kolodziejczyk nie spodziewal sie, ze futbolowka przejdzie

64 min. Za Grzywe wchodzi Grzesiak

63 min. Kot przejal pilke i w dobrej sytuacji uderzyl nad bramka

1-2 Kucharz, 54 min - kontra Grunwaldu - Jarczyk zagrywa z wlasnego pola karnego do Leckiego, ktory rusza z pilka i podaje do Kota, ten wchodzi w pole karne i zagrywa przed bramke, a Kucharz pakuje pilke do siatki po raz drugi w tym meczu

53 min. Po dosrodkowaniu Simona Grzywa z 3 metrow obok bramki

52 min. Simon z wolnego w mur i rog

Do przerwy: 1-1

43 min. Kolodziejczyk glowa obok slupka

42 min. Bluszcz efektownie zakonczyl dosrodkowanie (z przewrotki) - nad bramka

1-1 Kucharz, 29 min. Simon dosrodkowuje z rogu, w polu karnym glowke wygrywa Jarczyk i z bliska pilke do siatki posyla Kucharz

28 min. Szansa na remis - Lecki do Simona, ale jego strzal bramkarz paruje na rog

27 min. Wolski posyla bombe tuz obok brami

1-0 Gawlas, 18 min. - strata Leina, pilka jak po sznurku wedruje miedzy zawodnikami Naprzodu i Gawlas uderza przy slupku z linii pola karnego

15 min. Kolodziejczyk z daleka niecelnie

12 min. Jarczyk z wolnego obok bramki

11 min. zolta kartka dla G.Brzoski

4 min. Po dosrodkowaniu Gawlasa S.Margeciok glowa kilka metrow nad bramka

3 min. Juz moglo byc 1-0 dla Grunwaldu. Po akcji Karcza bramkarz jeszcze dziubnal pilke i ta o centymetry minela slupek