Archiwum 2011

Relacja na zywo
Zory - Grunwald 2-2 (0-0)

W innych meczach: MRKS 5-2 Gwarek, Mikolow 6-2 Naprzod, Rogow 1-1 Marklowice, Unia 3-5 Bojszowy, Carbo 1-2 Czaniec

Koniec meczu: 2-2

94 min. Za Winiarskiego wchodzi Pudelko

93 min. Zolta kartka dla Zubertowskiego

2-2 Kucharz, 93 min. - Kucharz dosrodkowuje z rogu na dlugi slupek, tam Kot wrzuca na drugi slupek i Kucharz pakuje pilke pod poprzeczke!!! REMIS

93 min. Strzal Zugi na rog wyciaga bramkarz

92 min. Za Tomeckiego wchodzi Juraszek

91 min. Zamieszanie pod bramka Zor - Simon jednak nie oddal strzalu

Sedzia dolicza 3 minuty.

88 min. Szpoton obok bramki

87 min. Bobma Jarczyka z wolnego, bramkarz przenosi nad poprzeczka

Zieloni rzucili sie do ataku.

76 min. Za Sadloka wchodzi Zuga, a za Idusa - Kurpinski

71 min. Za Owczarka wchodzi Dulewicz

70 min. Kolejna zolta dla Grzesika i w konsekwencji czerwona - Zory w 10

67 min. Zolta kartka dla Grzesika

Ataki z obu stron.

2-1 Szpoton, 58 min. - kontaktowy gol Grunwaldu, Cichy zdecydowal sie na strzal z dystansu i pilka wpadla przy slupku

Zielonym starczylo zapalu tylko na jedna polowe?

2-0 Tomecki, 56 min. - dosrodkowanie w pole karne, gdzie najlepiej zachowal sie Tomecki i z bliska pakuje pilke do siatki

1-0 Grzesik, 47 min. - dosrodkowanie na 16. metr, Bolik krzyczy moja (niepotrzebnie wychodzi tak daleko), pilka odbija sie od glowy Grzesika i wpada do siatki

Do przerwy: 0-0

35 min. Pierwsza okazja Zor - Owczarek z rogu i Grzesik glowa obok bramki

33 min. Kot uderza z dystansu, bramkarz z trudem na rog - pachnie gole dla Zielonych

31 min. Szpoton wrzuca pilke do Kota, ktory puszcza ja obok bramkarza, ale fubolowke wybija obronca

21 min. Kolejna okazja Grunwaldu - Po wolnym Kusiaka Kot glowa obok bramki

Grunwald nadal aktywny pod bramka Zor. Gospodarze probuja wyprowadzac kontry, na razie rozbijane przez obrone.

9 min. Znakomita okazja Grunwaldu - bramkarz Zor uprzedza glowa Kota, do pilki dochodzi Kucharz i strzela tuz obok slupka, a byla pusta bramka

Dwie pilki w pole karne gospodarzy i dwukrotnie mogl ja skierowac do wlasnej siatki obronca.

7 min. Sadlok byl bliski pokonania bramkarza bezposrednio z rogu

Grunwald od poczatku rzucil sie do ataku.

Sedziowie: Lech Malinowski - Konrad Sierocinski, Tomasz Baranski (Czestochowa)