4-0 Kucharz, 39 min.
5-0 Gawron, 82 min. (samobójcza)
(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

Koniec meczu: 5-0

90+1 min. Kusiak trafia do siatki, ale z pozycji spalonej

90 min. sędzia dolicza 3 minuty

88 min. za Kota wchodzi Grzesiak

84 min. Karcz sprawdził czujność Kubowa

5-0 Gawron, 82 min. (samobójcza) - po zagraniu Szpotona Gawron uprzedził własnego bramkarza i piłka wpadła do siatki - fatalnie spisuje się dzisiaj defensywa Unii

80 min. za Kucharza wchodzi Jorge

76 min. Zuga z dystansu obok bramki

74 min. odpowiedź Unii - Selera z dystansu trafia w słupek

73 min. mogło być 5-0, Karcz zagrywa do Kota, który w sytuacji sam na sam próbuje podcinki, ale Kubów nie daje się zaskoczyć

68 min. dośrodkowanie w pole karne i główka Rachwalskiego o centymetry mija słupek

66 min. rykoszet po strzale Szpotona obok bramki

65 min. za Simona wchodzi Zuga

62 min. kombinacyjna akcja "Zielonych", Kot bliski pokonania Kubowa

61 min za Podstawkę wchodzi Ł.Haras

60 min. Karcz decyduje się na strzał z dystansu - niewiele brakowało, piłka przeszła obok słupka

59 min. za Sadloka wchodzi Karcz

59 min. Sadlok wrzuca z wolnego i Jarczyk głową obok bramki

57 min. po dośrodkowaniu Simona Szpoton uderza głową tuż obok bramki

Na II połowę Unia wychodzi z 3 zmianami: schodzą R.Haras, Chełchowski i Gawryluk, a wchodzą Pniewski, Selera i Rachwalski

W Bielsku również 4-0 do przerwy - Rekord 4-0 Mikołów

Do przerwy: 4-0

44 min. ponownie Kot, który tym razem chciał minąć bramkarza, ale ten odbił piłkę

Goście najchętniej poszliby już do szatni.

42 min. kolejna szansa Kota, jego strzał odbija bramkarz

42 min. Kot dośrodkowuje w pole karne do Sadloka, który trafia w boczną siatkę

4-0 Kucharz, 39 min. - fatalny błąd Prusickiego, który za słabo podaje do bramkarza, piłkę przejmuje Kucharz, mija Kubowa i posyła ją do siatki - hat trick!!! (jego 6. trafienie w 3. meczu)

38 min. Bolik wyciąga strzał zawodnika Unii na róg

34 min. Gawryluk za bardzo się odchylił i uderzył wysoko nad bramką

31 min. Podstawka z wolnego nad bramką

27 min. Simon ukarany żółta kartką

21 min. kolejna okazja "Zielonych" - po strzale Szpotona Kubów wybija piłkę

3-0 Kucharz, 18 min. - nokaut Unii! 5. trafienie Kucharza w 3. meczu! piłka jak po sznurku wędruje miedzy zawodnikami Grunwaldu, Kot do Szpotona, ten przedłuża do Kucharza, który pokonuje Kubowa

2-0 Kot, 17 min. - Jarczyk wchodzi w pole karne i dogrywa przed bramkę, gdzie futbolówkę do siatki wpycha Kot

1-0 Kucharz, 14 min. - przepiękny strzał Kucharza zza pola karnego wpada w okienko bramki Unii, to jego 4. gol w 3. kolejnym meczu

13 min. Szpoton odebrał piłkę obrońcy i próbował przelobować bramkarza - zdecydowanie za wysoko

8 min. Kot urwał się obrońcy i wszedł w pole karne, jednak dograł piłkę "do nikogo"

5 min. pierwsza okazja Grunwaldu - po zagraniu Kucharza bramkarz Unii zderzył się z obrońcą, Sadlok posłał lob w kierunku bramki, ale golkiper zdołał wrócić

Sędziowie: Marcin Kwiecień - Andrzej Żelazny, Szymon Grabara (Sosnowiec)