Carbo - Grunwald 2-5 (1-4)

(strona wymaga odswiezania)

Koniec meczu: 2-5
Po srodowym zwyciestwie 5-0, Grunwald ponownie zdobywa 5 goli.

92 min. Marek chcial zaskoczyc Bolika, ale ten przeniosl pilke nad bramka

92 min. Sarzala glowa tuz obok slupka

82 min. za Simona wchodzi Jorge

2-5 Kot, 78 min. - Sadlok zalicza swietna, 3. asyste, zagrywa do wychodzacego Kota, ktory mija bramkarza i zdobywa gola - hat trick

77 min. Po rogu Zuga nad bramka

76 min. Swietna okazja Grunwaldu - Sadlok na czyste pole do Kota, ktory lobuje bramkarza, jednak obronca przewrotka wybija z linii na rog

Bramkarz Grunwaldu coraz czesciej musi interweniowac.

72 min. Schodza Czech i Chojnacki, a wchodza Gilner i Kowalski

69 min. za Leckiego wchodzi Karcz

66 min. Zolta kartka ukarany Lecki

2-4 Kapusta, 58 min. - Grzesiak trafil w rywala, pilka spadla pod nogi Kapusty, ktory po 120 sekundach przebywania na boisku trafia do siatki

56 min. Za Kucharza wchodzi Zuga, a za Wronskiego wchodzi Kapusta

Do przerwy: 1-4

45 min. Po rogu Simona Grzywa dwukrotnie mogl trafic do siatki, ale bramkarz wyszedl obronna reka

1-4 Kot, 37 min. - Grzesiak wrzuca pilke do Kota, ten mija golkipera i trafia po raz 2. do siatki

1-3 Lecki, 32 min. - Sadlok zagrywa swietna pilke za obroncow do Leckiego, ktory uprzedza wychodzacego bramkarza - 1-3

1-2 Drobionka, 20 min. - dosrodkowanie z rogu i Drobionka w zamieszaniu pod bramka uderza, Bolik wybija, a sedzia boczny sygnalizuje, ze pilka przekroczyla linie bramkowa

17 min. Bramkowa okazja gospodarzy - Chojnacki dosrodkowal w pole karne z prawy strony i Bok glowa poslal pilke tuz nad bramka

16 min. Kontra Zielonych - Kot do Sadloka, ktory technicznie uderza obok slupka

14 min. Kot glowa nad bramka

Podobnie jak w srode, Grunwald rozpoczyna od mocnego uderzenia

0-2 Kot, 8 min. - niespelna minute pozniej Sadlok wypuszcza Kota, ktory mija bramkarza i Zieloni prowadza juz 2-0

0-1 Szpoton, 7 min. - Kot mija obronce i dogrywa do Szpotona - Cichy kapitalnie z woleja nie daje szans bramkarzowi

Sedziowie: Adam Nowak - Stanislaw Wieczorek, Robert Wala