Grunwald - Przyszłość 0-2 (0-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

Koniec meczu: 0-2 - PRZYSZŁOŚĆ AWANSOWAŁA DO III LIGI

Goście załatwili sprawę w końcówce, zdobywając gole w 87. i 92. minucie.

0-2 Szkatuła, 90+2 min. - Grunwald zaatakował i się odkrył, daleka piłka do Szkatuły, który od połowy popędził na bramkę i w sytuacji sam na sam pokonał od słupka Bolika

92 min. Żbikowski lobem nad bramką

0-1 Robert Żbikowski, 87 min. - akcja prawą stroną, dogranie w pole karne i Żbikowski uderza pod poprzeczkę

87 min. okazja Rogowa - Żbikowski trafia w słupek, do piłki dobiega jeden z zawodników gości i uderza, piłkę ręką odbija obrońca Grunwaldu, sędzia jednak nie zauważa

84 min. za Ciuberka wchodzi Benauer

82 min. świetna okazja Rogowa - Malcher w pole karne, lot piłki przecina Robert Żbikowski, jednak obok bramki

Rekord prowadzi już 3-1

78 min. strata Zugi na szczęście bez konsekwencji - Robert Żbikowski trafia w boczną siatkę

77 min. za Sałka wchodzi Bober

Rekord 2-1 Nadwiślan - na tę chwilę przewaga Rogowa nad Rekordem wynosi 2 punkty

70 min. za Radosława Żbikowskiego wchodzi Styczeń

68 min. Kot lobem wysoko nad bramką

67 min. po dośrodkowaniu Łęckiego Kot głową obok bramki

66 min. za Kucharza wchodzi Jorge

64 min. Marcinkowski dośrodkowuje przed bramkę, do piłki dochodzi Radosław Żbikowski i głową uderza obok bramki

62 min. Zuga obok bramki

61 min. szybka, ładna akcja Przyszłości - Marcinkowski dośrodkowuje w pole karne, główka Roberta Żbikowskiego przechodzi nad poprzeczką

59 min. za Cicheckiego wchodzi Marcinkowski

50 min. znakomita okazja Kucharza, jednak zwlekał z oddaniem strzału, a gdy strzelił, to za słabo i wprost w bramkarza

49 min. strata Leina, gości poszli z akcją, ale strzał Roberta Żbikowskiego broni Bolik

46 min. za Grzesiaka wchodzi Zuga

Do przerwy: Grunwald 0-0 Przyszłość, Rekord 1-1 Nadwiślan (Woźniak nie strzelił karnego w 45. minucie)

41 min. Cichecki dośrodkowuje z wolnego, piłka wypada z rąk Bolikowi, który w porę łapie ją, bo tam już czyhał Robert Żbikowski

40 min. Simon z wolnego z 25 metrów - bramkarz pewnie broni

37 min. Szpoton dograł w pole karne do Kota, który uwolnił się spod opieki obrońcy i uderzył wysoko nad bramką

33 min. kontra Grunwaldu - strzał Kucharza zablokowany na róg

29 min. Kot uciekł lewą stroną i chciał dograć przed bramkę, jednak obrońca wybił na róg

23 min. po dośrodkowaniu w pole karne Grzywa wybił piłkę głową, doskoczył do niej Sałek i uderzył z linii pola karnego nad bramką

16 min. Simon dośrodkował w pole karne, bramkarz rogowian wypuścił piłkę z rąk, do piłki doszedł Szpoton i lobem posłał futbolówkę nad golkiperem i tuż nad bramką

"Zieloni" wyprowadzili kilka akcji, ale czujny golkiper Przyszłości.

Przyszłość "siadła" na Grunwaldzie.

1 min. pierwsza okazja gości - akcja braci Żbikowskich, po strzale Roberta Bolik wybija na róg

W porównaniu z ostatnim meczem w Grunwaldzie brakuje Sadloka i Karcza.

Sędziowie: Michał Zając - Grzegorz Oberski, Patryk Żmija (Sosnowiec)

Składy:
Bolik - Lein, Kusiak, Jarczyk (kpt), Grzywa - Łęcki, Grzesiak, Szpoton, Simon - Kot, Kucharz
Rezerwa: Żydek - Jorge, Zuga, Stawowy
Trener: Teodor Wawoczny

Przyszłość:
Łobaczewski - Malcher, Sander, Kolisz, Kachel - Radosław Żbikowski, Cichecki, Ciuberek, Szkatuła - Robert Żbikowski (kpt), Sałek
Rezerwa: Niedziela - Marcinkowski, Bober, Benauer, Pucka, Styczeń, Lukoszek
Trener: Tomasz Sosna

Grunwald jest ostatnio "w gazie" - 3 zwycięstwa i 1 remis. Teraz przyjdzie jednak czas na sprawdzenie się w starciu z liderem rozgrywek. "Zieloni" zagrają bez presji, gdyż zapewnili już sobie utrzymanie. Odmiennie jest w ekipie Tomasza Sosny, której brakuje tylko 2 punktów do awansu.

Grunwald zdobywał ostatnio po 5 bramek. Czy znajdzie sposób na najlepszą obronę ligi - tylko 7 goli straconych wiosną?

Grunwald zawsze dobrze radził sobie w Rogowie - ostatnio 2-2 (1 zwycięstwo i 5 remisów w 8 meczach). W Halembie nie jest już tak dobrze. Przyszłość wygrała tu aż 6 z 7 meczów.

Rogowianie od lat bezskutecznie walczą o awans do III ligi. Najbliżej byli w sezonie 2002/03. Wówczas wygrali IV ligę śląską grupę II, ale ulegli w barażu z mistrzowi grupy I - Walce Zabrze. Już dzisiaj Przyszłość może postawić "kropkę nad i".

Dodał: Leszek 11.06.2011 (Saturday) 12:49