6-0 Simon, 65 min.

Grunwald kończy sezon na 10. miejscu.

Koniec meczu: Grunwald 6-0 Zapora
Goście z Porąbki spadają do Klasy Okręgowej.

90 min. szansa Grunwaldu, jednak Kot przedobrzył i podanie do Łęckiego nie wyszło

84 min. za Simona wchodzi Stawowy (Grunwald)

75 min. za Leina wchodzi Grzesiak (Grunwald)

Mikołów prowadzi 2-0 z Unią, a Marklowice przegrywają 1-2 z Rekordem - te wyniki oznaczają, że Grunwald obecnie zajmuje 10. miejsce

68 min. za Gilka wchodzi Płoszaj (Zapora)

6-0 Simon, 65 min. - Szpoton dogrywa przed bramkę, a tam Simon przystawia nogę nie dając szans bramkarzowi

62 min. za strzelca 2 bramek - Kucharza - wchodzi Zuga (Grunwald)

61 min. Sadlok uderzył z wolnego - bramkarz w ostatniej chwili na linii panował piłkę

60 min. żółta kartka dla Deski

5-0 Kot, 58 min. (głową) - Sadlok dośrodkował z prawej strony boiska przed bramkę i Kot bez problemu trafił głową na 5-0

56 min. po rogu Simona w piłkę nie trafił z kilku metrów Szpoton, przejął ją Kot, ale uderzył wysoko nad bramką

55 min. Karcz uderza z linii pola karnego, ale świetnie odbija strzał Żebrowski

55 min. Budka z wolnego obok bramki

54 min. Bolik wybija nogami strzał Gaineta

52 min. okazja Grunwaldu - Sadlok uderzył na bramkę, głowę próbował tam wepchnąć jeszcze Kot, ale bez powodzenia

50 min. Targosz spróbował uderzenia z 45 metrów i omal nie zaskoczył Bolika

46 min. za Jarczyka wchodzi Karcz (Grunwald), a za Kierczaka - Osierda (Zapora)

Do przerwy: 4-0 - Zapora coraz bliżej okręgówki

4-0 Kucharz, 45 min. - nie minęło kilkanaście sekund od wznowienia gry przez Zaporę, Kot zaatakował obrońcę, piłka odbiła się od napastnika "Zielonych", dopadł do niej Kucharz i z pierwszej uderzył obok bramkarza - piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki

3-0 Sadlok, 45 min. (karny) - Jurczak fauluje Kota w polu karnym - arbiter wskazuje na jedenastkę; pewnym egzekutorem karnego jest Sadlok, który podcina piłkę nad bramkarzem

2-0 Simon, 42 min (wolny) - po faulu na Łęckim Simon z wolnego uderzył nie do obrony z 17 metrów

41 min. Jurczak ukarany żółtkiem za faul na szarżującym Łęckim

35 min. Kot strzela głową obok bramki

33 min. za Zaczka wchodzi Deska (Zapora)

31 min. Jarczyk ukarany żółtą kartka za faul na Kierczaku przed polem karnym - Jurczak uderzył z wolnego, ale Bolik pewnie obronił

1-0 Kucharz, 30 min. (głową) - Łęcki dośrodkował z prawej strony piłkę w pole karne, tam obrońca głową wybił ją przed "16", do piłki dopadł Simon i bez zastanowienia uderzył w kierunku bramki; piłka nie wpadła by do siatki, ale nabiegł na nią Kucharz i głową pokonał Żebrowskiego

20 min. obrońca ciągnie w polu karnym za koszulkę Kota, który pada na murawę, a wychodził sam na sam - sędzia puszcza grę, bo Kot przejmuje piłkę, jego strzał blokują obrońcy, piłkę przejmuje Szpoton i uderza w kierunku długiego słupka, tam dochodzi do futbolówki ponownie Kot, ale fatalnie strzela z 3 metrów obok bramki, mając ją przed sobą pustą

17 min. kolejna szansa Grunwaldu - Kot uderza prosto w bramkarza

17 min. mogło być 1-0 - Sadlok wykłada piłkę Szpotonowi, ale na linii strzału położył się Budka i zablokował uderzenie

15 min. Szpoton bliski otwarcia wyniku - po jego strzale piłka przelatuje tuż obok bramki

15 min. Sadlok spod linii autowej uderzył na bramkę, golkiper Zapory odbił futbolówkę

Dwie akcje pod bramką Zapory - wybija bramkarz.

4 min. Kierczak zza pola karnego uderza obok bramki

Sędziowie: Dawid Krybus - Rafał Koterba, Czesław Porwoł (Racibórz)

Bolik - Lein, Kusiak, Jarczyk (kpt), Grzywa - Łęcki, Szpoton, Sadlok, Simon - Kucharz, Kot
Rezerwa: Janosz - Zuga, Grzesiak, Karcz, Stawowy
Trener: Teodor Wawoczny