3-2 Sokolik, 65 min.
3-3 Kasprzyk, 68 min. (karny)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC MECZU: 3-3

92 min. okazja Grzesiaka, ale strzał wysoko nad bramką

Sędzia dolicza 2 minuty.

90 min. kolejna szansa Grunwaldu - Łęcki nad bramką

89 min. co za okazja Grunwaldu - Kot trafia głowa w słupek i piłka po odbiciu trafia w ręce bramkarza

86 min. Sokolik obok bramki

84 min. żółtą kartką ukarany Gawełczyk

82 min. schodzi Pączko, a za niego wchodzi Klocek

81 min. za Simona wchodzi Skrzypczyk

W sektorze gości jest ok. 50 kibiców, którzy przez cały mecz kulturalnie dopingują swoich zawodników.

73 min. Thiel z dystansu obok bramki

72 min. żółtą kartka ukarany Szafrański

68 min. za Niemczuka wchodzi Ryś (Szombierki), a za Kucharza wchodzi Zuga (Grunwald)

3-3 Kasprzyk, 68 min. (karny) - piłka po strzale Mroza z wolnego trafiła w rękę zawodnika Grunwaldu i sędzia dyktuje karnego; Marek Kasprzyk pewnie trafia do siatki

3-2 Sokolik, 65 min. - Stefaniak dogrywa przed bramkę, wybita piłka trafia do Sokolika, który strzałem pod poprzeczkę zdobywa gola kontaktowego

60 min. wymiana piłek między zawodnikami Grunwaldu, dośrodkowanie Szczygła w pole karne, obrońca w ostatniej chwili "ściąga" z głowy piłkę Kotowi

57 min. Sokolik z dystansu tuż nad poprzeczką

56 min. Kucharz w znakomitej sytuacji tylko w boczną siatkę

55 min. dośrodkowanie w pole karne Grunwaldu, tam głową uderzył w róg bramki Szeja i tylko znakomita parada Bolika uchroniła Grunwald od utraty gola
po rogu Szeja ponownie główkuje, ale obok bramki

48 min. Szeja ukarany żółtą kartką

48 min. po strzale Mroza piłka wypada z rąk Bolikowi, ale łapie ją na raty

46 min. za Chromego wchodzi Sokolik

Do przerwy: 3-1

40 min. Szpoton traci piłkę w środku pola na rzecz Thiela, który natychmiast uderzył na bramkę i piłka przeszła obok bramki

39 min. kolejna okazja Grunwaldu - Szpoton głowa obok słupka

3-1 Łęcki, 35 min. - Szpoton rzuca piłkę za plecy obrońców do Kota, który mija obrońcę i dogrywa przed bramkę, gdzie akcję zamyka skutecznie Łęcki

30 min. Simon już na boisku, Osadnik będzie musiał jechać na szycie głowy do szpitala - wchodzi za niego Mróz

26 min. Simon przy wybiciu piłki zderzył się głową z Osadnikiem - obaj opatrywani za linią końcową

23 min. za kontuzjowanego Stawowego wchodzi Karcz

21 min. Grunwald gra w osłabieniu, za linia opatrywany Stawowy, któremu odnowiła się kontuzja barku

2-1 Stawowy, 16 min. - Stawowy pociągnął prawą stroną i podał do Kucharza, który w sytuacji praktycznie sam na sam uderzył obok bramkarza, a tam był Stawowy i uprzedził obrońcę wpychając piłkę do siatki

13 min. Gawełczyk podcina w polu karnym Szpotona i sędzia dyktuje KARNEGO

7 min. akcja Grunwaldu zakończona strzałem Simona nad poprzeczką

0-1 Thiel, 3 min. (wolny) - faul Szczygła nieopodal prawego narożnika pola karnego - Thiel strzałem z wolnego w krótki róg zaskoczył Bolika

Składy:
Bolik - Grzesiak, Kusiak, Szczygieł - Szpoton - Stawowy, Brzozowski, Simon, Łęcki - Kucharz, Kot (kpt)
Trener: Teodor Wawoczny

Szombierki:
Rybicki - Szafrański, Stefaniak (kpt), Szeja, Gawełczyk, Kasprzyk, Osadnik, Thiel, Niemczuk, Chromy, Pączko
Trener: Krzysztof Górecko

Sędziowie: Wiesław Grobelny - Adrian Neugebauer, Tomasz Kąsek (Rybnik)

Na stronie Szombierek pojawiła się kadra na mecz z Grunwaldem. Brakuje w niej Marka Kubisza (189 występów w Ekstraklasie). Jest za to Dawid Mróz (młodzieżowiec Polonii Bytom), który w poniedziałek i wtorek trenował w... Grunwaldzie. Na kolejnym treningu się już nie pojawił.

W Grunwaldzie nie zagrają dzisiaj Henryk Janosz (kontuzja), Tomasz Jarczyk (kontuzja), Łukasz Lein (sprawy zawodowe) i Radosław Stolka (pauzuje za kartki w juniorach).

Dodał: Leszek 13.08.2011 (Saturday) 08:47