Archiwum 2011


  Zapowiedź: Zieloni - Grunwald (po raz 1.) | 100. mecz "Tofiego"

Jutro o godz. 17.00 w meczu 2. kolejki Grunwald zmierzy się w Żarkach z Zielonymi.

Na naszej stronie tradycyjnie przeprowadzimy relację na żywo z tego meczu.

Zieloni na inaugurację zremisowali ze Slavią Ruda Śląska 3-3 (bramki: Oziębała, Frukacz, Brodziński), choć jeszcze na kilka minut przed końcem spotkania przegrywali 1-3. Punkt uratowali w doliczonym czasie gry.
W meczu 1. kolejki Zieloni wystąpili w składzie:
Budny - Podlejski, Jarosz, Garcarz (46. Frukacz), Cichor, Pawlak, Brodziński, Cupiał (89. Majer), Szczepankiewicz (62. Szczepanek), Lamch, Oziębała (46. Gawroński)
Od tego sezonu trenerem drużyny z Żarek jest Piotr Trepka, który jesienią 2003 roku grał w Grunwaldzie (15 meczów i 4 bramki).

W ubiegłym sezonie Zieloni zajęli w I grupie IV ligi śląskiej 15. miejsce - spadkowe, ale na skutek wycofania się Olimpii Truskolasy i "awansu" Skry Częstochowa zachowali byt.

Grunwald przystąpi jutro do meczu bez kilku zawodników - Henryk Janosz (kontuzja), Tomasz Jarczyk (rehabilitacja, wraca do treningów w przyszłym tygodniu), Łukasz Lein (sprawy zawodowe, wraca do treningów w przyszłym tygodniu), Roman Skrzypczyk (kontuzja), Łukasz Stawowy (kontuzja). Do dyspozycji trenera Teodora Wawocznego będą za to debiutanci - Łukasz Maciongowski, Michał Petrus i Radosław Stolka, który na inaugurację nie wystąpił z powodu żółtych kartek z poprzedniego sezonu.

Wychowanek Grunwaldu, Łukasz Szczygieł, jeśli jutro wybiegnie na boisko wystąpi po raz 100. w meczu ligowym "Zielonych".

Grunwald i Zieloni Żarki spotkają się po raz 1. w historii meczów o ligowe punkty.

Dodał: Leszek 19.08.2011 (Friday) 20:28


[skomentuj] [wróć do newsów]


Komentarze:

Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]


Powered by PsNews

Copyright by www.grunwald.elsat.net.pl
Strona istnieje od: 28.09.2002 r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003 r.)