Archiwum 2011

Zieloni - Grunwald 1-4 (1-3)
(strona wymaga od¶wieżania)

Juz w srode w Halembie o 18.00 derby Rudy Slaskiej - Grunwald - Slavia

Slavia 3-1 Unia, Szombierki 5-1 Przyszlosc, Sarmacja 0-1 Wesola, Stradom 1-2 Czarni, Piaski 1-2 Pilica, Kamienica 1-3 Wyzwolenie, Gornik 09 1-1 Zaglebiak

Koniec: 1-4 - pewne i wysokie zwyciestwo Grunwaldu, po 2 bramki zdobyli Brzozowski i Kot

Sedzia doliczyl 3 minuty.

3 setki Grunwaldu - w 89. Maciongowskiego, w 90 Kota i w 91 Leckiego - wybija bramkarz

85 min. Szpoton ukarany zolta kartka

84 min. za rozgrywajacego 100. mecz Szczygla wchodzi Zuga

80 min. Okazja Grunwaldu - Lecki nad bramka

78 min. Za Kucharza wchodzi Petrus

77 min. Za Brodzinskiego wchodzi Cupial

76 min. Brzozowski obok bramki

1-4 Brzozowski, 74 min. (karny)

73 min. KARNY I CZERWONA - Kusiak zapedzil sie do ataku, w polu karnym probuje minac Jarosza, ktory fauluje go i otrzymuje zolta kartke, a jest to jego drugi kartonik i w konsekwencji opuszcza boisko

72 min. Kontra Grunwaldu - Maciongowski obok bramki

69 min. za Lamcha wchodzi Szczepanek

65 min. Simon dogrywa w pole karne do Kota, ktorego strzal odbija sie od obroncy, bramkarz uprzedza Kucharza

60 min. Kucharz posyla bombe z wolnego, bramkarz z problemami odbija pilke

59 min. Zolta kartka dla Frukacza

57 min. Simon zamyka dosrodkowanie Brzozowskiego, ale obok bramki

54 min. za Stolke wchodzi Simon

52 min. Lecki uderza celnie na bramke Zielonych

48 min. Urbanczyk niecelnie

46 min. Dwie zmiany u gospodarzy - za Gawronskiego i Oziebale wchodza Szczepankiewicz i Urbanczyk

Do przerwy: 1-3

45+1 min. Brzozowski z wolnego obok bramki

45 min. Maciongowski z wolnego obok bramki

1-3 Pawlak, 43 min. - wolny z lewej strony pola karnego, wybita pilka przez obronco trafia do Pawlaka, ktory zza pola karnego w dlugi rog pokonuje Bolika

41 min. Jarosz ukarazny zoltkiem

0-3 Brzozowski, 39 min. - kapitalny wolej Brzozy! - z rogu dosrodkowal Lecki, w polu karnym skiksowal Kot, futbolowka trafila do Brzozowskiego, ktory z woleja pieknym strzalem nie daje szans bramkarzowi

33 min. Kot strzela zza szesnastki, bramkarz lapie

0-2 Kot, 32 min. - Szpoton dogrywa pilke w pole karne z okolic naroznika boiska, w polu karnym mija sie z pilka Kucharz, ale jest tam Kot i po raz drugi trafia do siatki

29 min. Kontra Grunwaldu - bramkarz w ostatniej chwili uprzedza Kota

22 min. Maciongowski ukarany zolta kartka

0-1 Kot, 21 min. - swietna dluga pilka Kusiaka na prawe skrzydlo do Brzozowskiego, ten zagrywa przed bramke i Kot uprzedza obronce

20 min. Brodzinski z wolnego nad bramka

Grunwald w natarciu.

11 min. Lecki probuje zza pola karnegoo, ale niecelnie

9 min. 3 rogi Zarek i po jednym z nich Bolik wypuszcza pilke z rak - na szczesci na rog

2 min. Kot uderza niecelnie obok bramki

100. mecz ligowy w I zespole Grunwaldu rozgrywa Lukasz Szczygiel.