Archiwum 2011


  Wypowiedzi trenerów po meczu Grunwald - Slavia

Teodor Wawoczny (trener Grunwaldu):
- Taktyka na dzisiejszy mecz była taka, aby nie stracić bramki w pierwszej części spotkania i żeby dać z siebie jak najmniej sił po to, aby w drugiej połowie w tym upale móc dominować na boisku. To, co zaplanowaliśmy, wszystko dokładnie wyszło. Owszem, była nerwowa atmosfera, bo przegrywaliśmy. Myślałem, że I połowa zakończy się bez utraty bramki, ale przegrywaliśmy 1-2. Cieszy mnie to, że w drugiej części spotkania, kiedy w pewnym momencie pretensje miałem do Tomasza Szpotona, ruszył do przodu i przez 7 minut był wielkim graczem tego meczu.
Wygraliśmy zasłużenie i uważam, że jeśli tak dalej zawodnicy będą grali, to tak jak zapowiadałem przed rozgrywkami, będziemy w ścisłej czołówce.


Tomasz Grozmani (trener Slavii):
- Oglądaliśmy dzisiaj dwie różne połowy. Po pierwszej części meczu w życiu bym się nie spodziewał, że w drugiej odsłonie drużyna Grunwaldu będzie tak dobrze grała i będzie zdecydowanie lepszym zespołem, odnosząc zasłużone zwycięstwo. Zadecydowały stałe fragmenty gry, ale też błędy indywidualne. W szatni każdy z zespołu miał swoich zawodników do krycia, było przekazywanie, ale zawodnicy nie wywiązali się z zadań, o których trener mówił i tak to potem wyglądało.

Dodał: sw_franek 25.08.2011 (Thursday) 13:39


[skomentuj] [wróć do newsów]


Komentarze:

Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]


Powered by PsNews

Copyright by www.grunwald.elsat.net.pl
Strona istnieje od: 28.09.2002 r.
(Oficjalna od: sierpnia 2003 r.)