2-0 Karcz, 46 min.
2-1 Prusko, 75 min.

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC MECZU: 2-1 - Grunwald awansował na 5. miejsce w tabeli

90+1 min. po dośrodkowaniu Brzozowskiego Simon głową z bliska w bramkarza

90 min. Sędzia dolicza 2 minuty

84 min. Zuga przy zejściu z boiska ukarany żółtą kartką

84 min. w Pilicy za Adamczyka wchodzi Starczewski, a w Grunwaldzie za Zugę - Petrus

78 min. Brzozowski z wolnego trafia w poprzeczkę

2-1 Prusko, 75 min. - Zuga do Porwika i praktycznie kopia akcji z Wesołej z 92. minuty, strata piłki, akcja Pilicy i dogranie piłki do Pruski, który pokonuje Bolika

73 min. Zuga faulowany przed pole karnym - Maciongowski z wolnego tuż obok bramki, a już część osób widziała piłkę w siatce

71 min. Prusko niecelnie z wolnego z ponad 30 metrów

71 min. za Kucharza wchodzi Zuga

70 min. Maciongowski wrzuca piłkę do Kota, ten mija obrońcę i uderza na bramkę - golkiper Pilicy na raty broni jego strzał

67 min. Zachara bliski gola, jednak po jego strzale piłka przechodzi niewiele obok bramki

65 min. za Szczygła wchodzi Porwik (Grunwald)

60 min. Karcz z dystansu nad bramką

57 min. żółtą kartką ukarany Zachara

56 min. podwójna zmiana u gości - za Michała Kurpiosa wchodzi Nowakowski, a za Ojczyka pojawia się Zachara, Pilica stawia na atak

54 min. po dośrodkowaniu Brzozowskiego bramkarz uprzedza Kucharza

Grunwald w ataku

2-0 Karcz, 46 min. - szybka akcja Grunwaldu tuż po wznowieniu meczu (23. sekunda II połowy) - Brzozowski z prawego skrzydła wykłada piłkę w okolice 16. metra, gdzie do piłki dobiega Karcz i posyła futbolówkę obok bramkarza

46 min. u gości za Siwka wchodzi Derejczyk, w Grunwaldzie za Łęckiego - Simon

Do przerwy: 1-0

45+1 min. mogło być 2-0 do przerwy, kontra Grunwaldu i Brzozowski strzela tuż obok słupka

45+1 min. róg dla gości - Ojczyk główkuje nad bramką

Sędzia dolicza 1 minutę

40 min. nieudana próba Maciongowskiego z ponad 20 metrów

35 min. moment aktywnej gry Pilicy na połowie Grunwaldu - Halewski wrzuca piłkę w pole karne, gdzie główka Pruski obok bramki

31 min. Szczygieł po podaniu Bolika poślizgnął się i stracił piłkę na rzecz Pruski, który natychmiast uderzył, Bolik wybił piłkę na róg; po kornerze Bolik łapie piłkę

1-0 Kucharz, 23 min. - wymiana piłek pomiędzy zawodnikami Grunwaldu, Karcz zagrywa do Kucharza, który stojąc przed polem karnym tyłem do bramki podbija piłkę i z woleja pakuje piłkę pod poprzeczkę - piękna bramka

18 min. Łęcki uderza niecelnie

17 min. kolejna okazja Grunwaldu - po dośrodkowaniu Łęckiego Kucharz głową z bliska obok bramki!

"Zieloni" w natarciu

Co za okazja Grunwaldu - Kot wkręcił obrońców i podał do wolnego Kucharza, który strzelił zbyt lekko, piłka wróciła ponownie do niego, ale został przyblokowany i róg
Po rogu główkował Karcz, obrońca wybija sprzed linii

15 min. Indywidualna akcja Pruski - z daleka niecelnie

Grunwald przez moment zamknął gości na własnej połowie

4 min. Karcz wrzucił piłkę za obrońców do Kota, który podciągnął pod linię końcową i dograł piłkę w pole karne, futbolówka po nodze obrońcy wpadła w ręce bramkarza

Goście na czerwono, Grunwald w barwach zielono-białych.

Sędziowie: Piotr Bielecki - Damian Synówka, Michał Rogalski (Tychy)