Archiwum 2011

Relacja na zywo
Pogon - Grunwald 0-4 (0-0)

KONIEC MECZU: 0-4

89 min. Kusiak bliski uzyskania hat tricka; po podaniu Kota uderza jednak obok bramki

0-4 Kusiak, 87 min. - wymiana pilki Kusiaka z Kotem, Kusy wchodzi w pole bramkowe i pokonuje bramkarza

83 min. Po podaniu Maciongowskiego Brzozowski trafia w poprzeczke

78 min. Okazja Zugi, broni bramkarz

0-3 Kot, 68 min. - Brzozowski trafia w slupek, dobitka Kota znajduje droge do siatki

62 min. Za Stawowego wchodzi Maciongowski

0-2 Kusiak, 58 min. - Stawowy dosrodkowuje w pole karne, bramkarz wypuszcz pilke z rak, dopada do niej Kusiak i pakuje do siatki

56 min. Brzozowski z woleja - wybija bramkarz, ponownie Brzoza, ale obok bramki

0-1 Zuga, 53 min. - w koncu Zuga trafia do siatki, po dalekim zagraniu Porwika w okolice 16-stki obronca nie wybil pilki, dopadl do niej Zuga i pokonal bramkarza

48 min. Brzozowski zagrywa wzdluz pola karnego, jednak Porwik nie trafil wslizgiem w pilke

46 min. 3 zmiany w Grunwaldzie: schodza Kucharz, Simon i Szczygiel, a za nich Brzozowski, Kot i Szpoton

Do przerwy: 0-0 - Grunwald atakuje, mial kilka sytuacji, w tym karnego, ale na razie nic nie wpada, beda potrzebne posili z lawki

45 min. Po dograniu Stawowego i strzale Zugi pilka przeszla nad poprzeczka

Przy linii bocznej zaczeli sie grzac Brzozowski i Kot, po chwili dolaczyl do nich Szpoton

30 min. Zuga uderzyl zza pola karnego, bramkarz z problemami wybil na rog; po rogu strzal Porwika wybil sprzed bramki obronca

25 min. Indywidualana akcja Stawowego zakonczona uderzeniem obok dalszego slupka

23 min. Nowak pewnie broni uderzenie napastnika Pogoni zza pola karnego

18 min. kolejna szansa Zugi, ale uderza nad bramka

17 min. Bramkarz lapie strzal Zugi z karnego

17 min. Bramkarz Pogoni fauluje w polu karnym Kusiaka - KARNY