2-2 Zieliński, 89 min.

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC MECZU: 2-2

Sędzia dolicza 4 minuty

2-2 Zieliński, 89 min. - po dośrodkowaniu z wolnego Nowak nie sięga piłki, zgranie przed bramkę i Zieliński nie ma problemu z wepchnięciem futbolówki do siatki

88 min. żółtą kartką ukarany Stolka

88 min. za Maciongowskiego wchodzi Kucharz

85 min. Grzesiak ukarany żółtą kartką

83 min. za Sularza wchodzi Jaworski

82 min. za Szczygła wchodzi Petrus

81 min. po rogu Brzozowskiego Szpoton ponownie w znakomitej sytuacji, ale obok bramki

80 min. po dośrodkowaniu Brzozowskiego zza pleców obrońców wychodzi Szpoton i głową uderza na bramkę, kapitalnie broni bramkarz

79 min. żółta dla Banarskiego

78 min. kolejna okazja Czarnych - dobrze broni Nowak

77 min. Barchan zza szesnastki, paruje Nowak

75 min. strzał Stoka z 16 metrów wybija Nowak

2-1 Szpoton, 73 min. (głową) - Brzozowski dośrodkowuje z wolnego i Szpoton głową trafia do siatki

72 min. po rogu Stoka główkował Dreszer, Nowak szczęśliwie broni

71 min. za Nowaka wchodzi Oberaj

63 min. mocny strzał Brzozowskiego z dystansu, bramkarz pewnie broni

61 min. za Kusiaka wchodzi Stawowy, który wędruje na prawą pomoc, a Brzozowski zostaje przesunięty do ataku

Walka z obu stron, na razie bez klarownych sytuacji

46 min. dwie zmiany u gości: za Tomczyka wchodzi Dreszer, a za Płazińskiego - Zieliński

Do przerwy: 1-1

37 min. Brzozowski z wolnego zagrywa na bramkę Czarnych, golkiper nogami ratuje zespół

34 min. Szczygieł odgrywa do Brzozowskiego, ten uderza obok słupka

32 min. Karcz wrzuca piłkę za plecy obrońców do Kota, który z strzela kilka metrów nad bramką

30 min. Stok z wolnego z 20 metrów nad bramką

1-1 Stok, 22 min. - po dośrodkowaniu Gierczuka Stok wchodzi w pole karne i głową pokonuje Nowaka

19 min. szybka akcja Grunwaldu, Maciongowski uderza w krótki róg, bramkarz z problemami wybija piłkę
Brzozowski bezpośrednio z rogu bliski zaskoczenia bramkarza

8 min. Kusiak podaje na 16. metr do Szpotona - jego strzał broni bramkarz

1-0 Maciongowski, 5 min. - Kusiak odgrywa piłkę do Maciongowskiego, który strzałem zza pola karnego w krótki róg pokonuje bramkarza

3 min. Nowak źle przyjmuje piłkę w polu karnym, a mogło coś z tego być

Sędziowie: Damian Kempny - Krzysztof Pieczonka, Marcin Chmiel (Skoczów)