Archiwum 2011

Pierwsze zwycięstwo: Grunwald - Wyzwolenie 4-3

Wczoraj pierwsze zwycięstwo odnieśli trampkarze rocznika 2001, którzy pokonali swoich rówieśników z Wyzwolenia Chorzów 4-3, choć do przerwy przegrywali 1-3.

4-3 Sz.Mryka, 54 min.

Najmłodsi trampkarze Grunwaldu zostali od razu rzuceni na głęboką wodę, mając w swojej grupie takie "firmy" jak GKS Katowice (w 1. kolejce porażka 3-6), Ruch Chorzów SSA (w 2. kolejce 0-17) czy Stadion Śląski Chorzów, czyli zespoły, które słyną z świetnej pracy z najmłodszymi.

Wczorajszy mecz miał dwie odsłony. Zieloni w 15. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Witka, ale jeszcze przed przerwą Wyzwolenie odpowiedziało trzy razy, schodząc na przerwę z dwubramkową przewagą. Nie załamało to podopiecznych trenera Czecha, którzy po przerwie byli już zupełnie inną drużyną. Nie tylko za sprawą Witka i Brachmańskiego doprowadzili do wyrównania, ale jeszcze po golu Mryki objęli prowadzenie, którego mimo prób gości nie oddali już do końca.

D.Mryka (kpt) - Ł.Kurzeja, K.Aruczan, R.Burdzik, K.Witek, R.Gurbisz, Sz.Mryka, D.Wawreńczuk.
Na zmiany wchodzili: Ł.Kurpas, D.Marczyk, K.Ulbrych, A.Dreszer, Sz.Błażejewski, M.Brachmański i D.Palacz.
Trener: Zygmunt CZECH

Dodał: sw_franek 27.09.2011 (Tuesday) 15:58