Archiwum 2011

Relacja na zywo
Wyzwolenie - Grunwald 4-4 (1-3)

Przy bramce ucierpial Karcz i jest znoszony do szatni na noszach.

4-4 Mesjasz, 95 min. - ostatni wolny, wrzutka Skoczylasa, Nowak wychodzi i uprzedza go glowa Mesjasz, sedzia po chwili konczy mecz

92 min. Kiszel ukarany zolta - jego druga i schodzi za czerwona

91 min. Kontra Grunwaldu, Kucharz do Stawowego, ten na spalonym, odgrywa do Brzozowskiego, ktory trafia do siatki, Brzozowski ukarany zolta

89 min. P.Szczygiel obok bramki

88 min. Nowak wybija

86 min. Za Kota Kucharz, a za Woznice k Sikorski

Okazja Wyzwolenia - w boczna siatke

77 min. Kiszel ukarazny zoltkiem

3-4 Swietek, 76 min. - Kiszel wrzuca w pole karne i Swietek z woleja pokonuje Nowaka

74 min. Za Wiane wchodzi Skoczylas

73 min. Za Grinera wchodzi Przybylka

73 min. Stawowy dosrodkowuje do Kota, ten z powietrza nad bramka

2-4 Kot, 70 min. - kontra Grunwaldu, Stawowy wylozyl pilke Kotowi, ktory dopelnia formalnosci

Wyzwolenie atakuje, Grunwald sie broni

62 min. Blisko bramki dla gospodarzy, Nowak na rog

61 min. Za Kusiaka wchodzi Stawowy

2-3 P.Szczygiel, 56 min. - rozny dla Wyzwolenia, do bezpanskiej pilki dopada zza polem karnym Szczygiel i trafia w okienko

55 min. Za Stolke wchodzi Petrus

Inicjatywe przejeli gospodarze, ktorzy zaciecie atakuja na bramke Grunwaldu

46 min. Za Machaczke wchodzi Brzeczek

Do przerwy: 1-3

1-3 K.Gabrys, 42 min. - po dosrodkowaniu z rogu Nowak wybija pilke, dopada do niej Gabrys i pakuje pod poprzeczke

41 min. Kiszel uderza z dystansu, Nowak parada na rog ratujac Grunwald od utraty gola

40 min. Kot ukarany zolta kartka

36 min. Kusiak zza pola karnego, bramkarz broni

27 min. Po rogu Jarczyk glowa nad bramka

25 min. Napastnik Wyzwolenia uderza nad bramka

0-3 Kot, 22 min. - Jarczyk zagrywa dluga pilke, Kusiak zgrywa glowa, obronca gospodarzy nie trafia w pilke, przejmuje ja Kot i pokonuje bramkarza

0-2 Brzozowski, 21 min. (karny)

20 min. Mesjasz fauluje w polu karnym Kusiaka - KARNY

18 min. zawodnik Wyzwolenia trafia do siatki, ale z pozycji spalonej

15 min. Wiana z wolnego z 25 metrow - Nowak paruje

9 min. Zamieszanie pod bramka Wyzwolenia, Kot bliski przejecia pilki, sytuacje wyjasniaja obroncy

0-1 Kot, 6 min. - Brzozowski wrzuca pilke za plecy obroncow do Kota i ten z bliska pokonuje bramkarza

5 min. zagranie w pole karne Grunwaldu, Stolka nie trafil w pilke, przejal ja Kiszel, ale uderzyl obok bramki