2-1 Kot, 57 min.
3-1 Brzozowski, 90+1 min. (karny)
(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC MECZU: 3-1

90+3 min. Staniec ukarany żółtkiem

Sędzia w miedzy czasie doliczył 3 minuty.

90 min. po akcji Kusiaka obrońca zatrzymuje piłkę ręką w polu karnym - KARNY

87 min. Porwik ukarany żółtą kartką

85 min. za Operacza wchodzi Cieśla

79 min. blisko 3. bramki dla Grunwaldu - Kusiak do Kota, ale górą Cyruliński, który wybija nogami

77 min. Jarczyk nie wybija piłki, dochodzi do niej Sobala i uderza w boczna siatkę

74 min. za Stawowego wchodzi Szczygieł

72 min. dogranie w pole karne Grunwaldu, Grzesiak "ściąga" z nogi piłkę napastnikowi

71 min. za Leśnikowskiego wchodzi Kijak

67 min. co za okazja Unii - Andrzejewski dochodzi do piłki w polu karnym i posyła ją nad Bolikiem, ale tuż obok słupka

65 min. za Dolniaka wchodzi Malczewski

62 min. schodzi Stolka, a za niego wchodzi Zuga

61 min. Brzozowski wykłada piłkę Łęckiemu, a jego strzał bramkarz wybija na róg

60 min. po wolnym Brzozowskiego Kot strzela z półobrotu, broni Cyruliński

57 min. za Komorowskiego wchodzi Kwasek

2-1 Kot, 57 min. - Kusiak zgrywa głową do Kota, który ucieka obrońcom i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza
dobre wejście Kusiaka - gol i asysta

1-1 Kusiak, 53 min. - Cyruliński paruje strzał Kota, ale przy dobitce Kusiaka jest bezradny

48 min. mogło być 0-2, po strzale Andrzejewskiego piłka o centymetry minęła słupek

46 min. za Kucharza wchodzi Kusiak

Do przerwy: 0-1 - multum okazji na bramkę Grunwaldu, ale gola strzelili goście

41 min. po rogu Unii Bolik krzyczy "moja" i mija się z piłką, sytuację na szczęście wyjaśniają obrońcy

37 min. Operacz spod linii autowej uderza niecelnie

31 min. żółtą kartką ukarany Operacz

28 min. świetna okazja Grunwaldu na gola - Kucharz do Kota, który w sytuacji sam na sam strzela obok słupka

27 min. kolejna szansa Grunwaldu - nad bramką

25 min. po dośrodkowaniu Stawowego obrońca blokuje strzał Szpotona, dobitka Brzozowskiego - broni bramkarz

23 min. strzał Brzozowskiego po rykoszecie od Kota trafia w ręce bramkarza

0-1 Komorowski, 21 min. - Grunwald atakuje, gola strzela Unia... Andrzejewski zagrywa do Komorowskiego, który dość szczęśliwie przepycha się z piłką przez obronę Grunwaldu, wychodzi sam na sam z Bolikiem, mija go i trafia do siatki, mimo że do bramki wrócił Jarczyk

18 min. kolejna okazja Grunwaldu - Kucharz na prawo do Stawowego, ten ścina w polu karnym i zagrywa wzdłuż pola karnego, do piłki dobiega Łęcki i strzela, ale Cyruliński wybija piłkę

17 min. Kot chciał przelobować Cyrulińskiego, który w ostatniej chwili przeniósł piłkę nad poprzeczka

16 min. zamieszanie pod bramką Unii - obrońcy wyjaśniają sytuację

14 min. strzał Brzozowskiego zza pola karnego odbija się od poprzeczki, następnie od linii bramkowej, ponownie od poprzeczki i pada łupem bramkarza, który uprzedza Kota

9 min. w dobrej sytuacji Kot ni to strzela ni podaje do jeszcze lepiej ustawionego Szpotona

6 min. Łęcki wrzuca w polu karnym piłkę na głowę Stawowego, jednak jego strzał mija bramkę

Grunwald dzisiaj bez Maciongowskiego, Karcza, Simona, Petrusa.

Sędziowie: Marcin Miśta - Mariusz Gorczyca, Michał Kałuża

Grunwald: Bolik - Porwik, Jarczyk (kpt), Grzesiak, Stolka - Stawowy, Brzozowski, Szpoton, Łęcki - Kucharz, Kot
Rezerwa: Janosz - Skrzypczyk, Zuga, Kusiak, Szczygieł
Trener: Teodor Wawoczny