Sparing: Ruch Chorzów (ŚLJ) 0-4 Grunwald

Ruch Chorzów (ŚLJ)  0-4  Grunwald Ruda Śląska  (0-1)

0-4 Stawowy, 70 min.

Owocki (46. Bolik) - Król, Kusiak (46. Karcz), Lein (46. Skrzypczyk) - Jarczyk (50. Jorge) - Stawowy, Sadlok (50. Grzesiak), Szpoton, Mamos - Kot, Kucharz (46. Grzywa)
Trener: Teodor WAWOCZNY
II trener: Fryderyk DUDA

W dzisiejszym sparingu na Kresach Grunwald pokonał przedstawiciela Śląskiej Ligi Juniorów, Ruch Chorzów, 4-0.

Pierwszą połowę "Zieloni" wygrali 1-0. W 5. minucie wynik otworzył Dariusz Kot. Po przerwie hat trickiem popisał się Łukasz Stawowy. Zwycięstwo mogło być okazalsze, ale halembianie nie wykorzystali wielu dogodnych okazji - cztery miał Dariusz Kot (w 47, 62, 78 i 80 min.), dwie kolejne Łukasz Stawowy (73, 79) i po jednej Patryk Kucharz (38), Mateusz Mamos (71) i Tomasz Szpoton (37).

W bramce Grunwaldu wystąpił 21-letni Jakub Owocki z Orkanu Dąbrówka Wielka. Wraz z Karolem Bolikiem byli "bezrobotni".

Dodał: Leszek 15.02.2011 (Tuesday) 18:14