Grunwald - Stradom 4-1 (1-1)
1-0 Kucharz, 30 min.
1-1 Kamiński, 34 min.
2-1 Brzozowski, 53 min.
W 57 min. Brzozowski z karnego trafił w słupek (jest to jeden z trzech słupków Grunwaldu w tym meczu)
3-1 Szpoton, 65 min.
4-1 Kot, 85 min.

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC MECZU: 4-1 - mnóstwo okazji Grunwaldu, "Zieloni" awansowali na pozycję wicelidera (będą tam przynajmniej kilka godzin)

Sędzia dolicza 2 minuty.

89 min. za Zachwyca wchodzi Kędzia

87 min. za Stawowego wchodzi Zuga

4-1 Kot, 85 min. - Maciongowski poszedł za piłką, bramkarz wybijając piłkę nabił go, "Siwy" przejął futbolówkę i zagrał przed pustą bramkę, a Kot dopełnił formalności

83 min. Stolka ukarany żółtą kartką

78 min. za Łęckiego wchodzi Szczygieł

77 min. ostrzał bramki Stradomia - okazje mieli Kot, Kucharz, Szpoton

74 min. za Zielasa wchodzi Włodarek

"Zieloni" co chwilę zagrażają bramce Stradomia

69 min. indywidualna akcja Kota, ale strzał niecelny

68 min. za Perlińskiego wchodzi Turek

3-1 Szpoton, 65 min. - Kot uciekł obrońcy i uderzył na bramkę, golkiper odbił piłkę, przejął ją ponownie Kot i wyłożył przed bramkę, a nadbiegający Szpoton trafił do siatki

64 min. po podaniu obrońcy do bramkarza - pośredni z ok. 12 metrów; Szpoton zagrywa do Maciongowskiego i kolejny słupek

63 min. kontra gości - strzał nad bramką

60 min. Brzozowski po indywidualnej akcji trafia w słupek

59 min. Kot z bliska trafia w bramkarza

57 min. KARNY - Brzozowski trafia w słupek, dobitka Kota zablokowana

56 min. Zembik fauluje w polu karnym Stawowego - KARNY

2-1 Brzozowski, 53 min. - Maciongowski podaje w tempo do Brzozowskiego, który wchodzi między obrońców i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza

46 min. za Porwika wchodzi Stolka

Do przerwy: 1-1

45+1 min. dobra akcja gości - Kudryś nad bramką

43 min. po rogu piłka trafia do Maciongowskiego, który mocno, ale niecelnie

43 min. mocny strzał Maciongowskiego z wolnego z ponad 25 metrów, bramkarz przenosi piłkę - w wiadomy tylko dla siebie sposób - nad bramką

37 min. po strzale Szpotona obrońca wybija piłkę z linii

35 min. Grunwald rusza do ataku, Kot obok bramki

1-1 Kamiński, 34 min. - do 3 razy sztuka, kapitan gości przyjmuje piłkę w polu karnym i z powietrza pokonuje Janosza

33 min. Wilk zagrywa wzdłuż bramki, jednak Zachwyc nie sięga piłki

32 min. Kamiński tuz obok słupka bramki Grunwaldu

31 min. Kot sam na sam - broni bramkarz

1-0 Kucharz, 30 min. - Kucharz przejmuje piłkę w narożniku pola karnego i ustawiony bokiem uderza bez zastanowienia na bramkę, futbolówka odbija się od słupka i wpada do siatki

27 min. Szpoton uderza zza pola karnego - brakarz broni

27 min. Kot miesza w polu karnym, ale wyjaśniają obrońcy

Grunwald w natarciu, jednak nic z tego nie wynika

15 min. bramkarz odbija strzał Stawowego, dobitka zablokowana

14 min. Zachwyc uderza niecelnie

13 min. po wolnym Brzozowskiego Szpoton trafia głową w obrońcę stojącego na linii i piłka wychodzi na róg

7 min. dośrodkowanie w pole karne Brzozowskiego minimalnie minęło słupek

5 min. po rogu Brzozowskiego Szpoton głową tuz nad bramka

3 min. ofensywna akcja gości, ale zablokowany napastnik Stradomia